Соски й пустушки

Фільтр
Цінова категорія

-

Матеріал
Для кого?
Подарунки та акції
Оцінка
 •   1
Лідери продажу

Як обрати найкращу пустушку для малюка?

Соска, пустушка, пипка ... кожен називає її по-різному. У будь-якому випадку правильно підібрана пустушка заспокоює малюка, дає йому відчуття захищеності, а також допомагає дитині спати на спині, як рекомендовано педіатрами. Дізнайтесь, як вибрати найкращу пустушку, і ви побачите, що це зовсім не складно.

Який розмір обрати?

Правильний розмір пустушки — один із найважливіших критеріїв вибору.

 • Просто дотримуйтесь інструкцій виробника. Найчастіше пустушки випускаються в розмірах відповідно до віку малюків від 0 до 18 місяців. Але також є пустушки 18 м+, призначені для дітей старшого віку.
 • Пустушка для новонароджених однозначно не підійде для старших малюків і навпаки. Використовуючи пустушку потрібного розміру, ви не порушите правильний розвиток ротової порожнини дитини.

Пустушка круглої чи динамічної форми?

Щиток пустушки, навіть якщо він залишається поза ротиком дитини, виконує важливу функцію: він має вентиляційні отвори, які важливі для оптимального дихання дитини або виведення слини.

 • Щиток пустушки у формі вісімки або метелика, тобто з вирізом зверху та знизу, дозволяє вставляти пустушку в ротик малюка з обох сторін.
 • Щиток пустушки з виїмкою для носика пропонує єдиний спосіб вставити пустушку в дитячий ротик і також є надзвичайно зручним.
 • Кругла пустушка виглядає дуже мило. Однак потрібно стежити, щоб вона не тиснула на дитячий носик.

Симетрична чи асиметрична пустушка?

Ваша дитинка сама обере, яка форма пустушки (соски) їй підійде. Тому придбайте обидва види пустушок, щоб ви могли спробувати, яка з них найбільше сподобається вашому малюкові.

 • Асиметрична пустушка (анатомічна) копіює форму дитячого ротика завдяки сплюснутій частині на одній стороні та вставляється вгору круглою частиною.
 • Симетрична пустушка (фізіологічна) має форму краплі та нагадує жіночий сосок. Існують також круглі пустушки (так звані «вишеньки»), які також природно імітують сосок.
 • Ортодонтичні пустушки можуть мати асиметричну або симетричну форму. Вони забезпечують потрібне положення язика, а їхня форма максимально сприяє правильному розвитку ротової порожнини дитини.

Силіконова чи латексна пустушка?

Найчастіше зустрічаються 2 види матеріалу: каучук, тобто латекс, або медичний силікон. Обидва матеріали мають свої переваги та недоліки.

 • Латексна пустушка: каучук, з якого виробляють латекс, є натуральним матеріалом, тому пустушка має жовтий відтінок. Характерний присмак гуми підходить одним малятам, а іншим — зовсім ні. Така пустушка дуже м'яка та гнучка. Догляд за латексною пустушкою може бути дещо важчий, ніж за силіконовою, проте, придбавши її, ви сприяєте захисту довкілля.
 • Силіконова пустушка є абсолютно прозорою, без будь-якого смаку та запаху, її легко утримувати в ідеальній чистоті. Силіконова пустушка стійка до дії високих температур, тому має довший строк служби. У порівнянні з латексною пустушкою є менш гнучкою.

Аксесуари для пустушок

 • Перш за все, ми рекомендуємо купувати не одну пустушку, а декілька, бо вони напрочуд швидко губляться.
 • Придбайте також тримач для пустушки. Ви легко прикріпите його до одягу дитини, тож пустушка вашого малюка не загубиться й не впаде на землю під час прогулянки. Тримачі для пустушки вирізняються яскравим і цікавим дизайном.
 • Чохол для пустушки стане в нагоді під час тривалих і коротких поїздок. Він зберігає пустушку гігієнічно чистою, а ви завжди зможете запропонувати її своєму малюкові.

З пустушкою перші дні, тижні та місяці вашого малюка — а отже й ваші — стануть набагато приємнішими. Вибирайте її відповідно до наведених вище критеріїв та дозвольте маляті обрати найкращу пустушку відповідно до його власних уподобань.