Спеціальні знижки

Продукція з цього розділу може мати маленькі недоліки, тому не можемо її продавати разом з іншими продуктами.  Такими недоліками може бути відсутність целофанової плівки на упаковці парфуму через її пошкодження під час маніпулювання з продуктом на складі, або через використання продукту для фотосесії, або ж інші недоліки упаковки які не впливають на якість самого аромату. Деяка продукція може бути не повною, використовувалася для тестування, але обсяг флакону не менше 90%.

В детальному описі кожного продукту знайдете інформацію щодо недоліку, який стосується відповідного продукту.

весь текст скритий текст

Ви вибрали

 • Парфумерія
 • Спеціальні знижки

Зобразити фільтр Приховати фільтр

Цінова категорія

-

Тип продукту

Зобразити наступні …

Бренд

Зобразити наступні …

12 3 272

 • Amouage Jubilation 25 Womanкрем для рук для жінок 300 мл

  без целофану обсяг продукту: 100 % Код: AMU3970

  1 564  грн.
  Знижка: 175  грн.

 • Montale Greylandпарфумована вода унісекс 50 мл

  без целофану обсяг продукту: 98 % Код: MNT2534

  Більше інформації..

  Montale Greyland - східний пряний деревний аромат для жінок і чоловіків. Ця парфумерна вода представлена французьким брендом, якому властива відданість ароматам Сходу й Аравії та їх загадковій історії, пропонує захоплюючу комбінацію ароматів рідкісних порід деревини, насамперед з пряними виразними тонами. Як і всі аромати бренду Montale, славетний та дещо загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale), наділив парфумерну воду Greyland оригінальним змістом, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь. Parfum Greyland - це насичене, проте водночас чуттєве поєднання деревини та прянощів. Перець, імбир, гваякове, сандалове та кедрове дерева доповнюють ноти троянди, мускусу, ветиверу та шкіри, створюючи вельми характерну композицію з несподіваним розвитком, в якій Ви відкриєте для себе, окрім домінуючих деревних та пряних, свіжі та ароматні нотки. Подібно до всіх парфумерних творінь П’єр Монталь створив парфумерну воду Greyland з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату. Парфумерна вода Монтале Greyland має виразний та насичений, але в жодному разі не важкий аромат з краплею таємничості. Немовби П’єр Монталь, засновник бренду Montale та творець всіх парфумів його портфоліо, набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємничих вмінь східного мага та створив аромат, який просто заряджений ароматом деревини, але водночас подає й розвиток і гру відтінків. Аромат, який ніколи не забувається. Парфумерна вода Montale Greyland завдяки своїм деревним складовим краще підходить для холодніших місяців. Нею можна користуватись протягом дня, але в ній достатньо характеру та глибини, щоб використовувати її для спеціальних вечірніх заходів. Цей вкрай вдалий, переважно деревний аромат назавжди приверне увагу тих жінок і чоловіків, які віддають перевагу ароматам деревини в східному поданні, особливо в оригінальній композиції. Спробувати її мали б також всі ті, хто цінує справжню якість у поєднанні з оригінальністю. Окрім захопливих ароматів з майстерно збалансованими духмяними композиціями, всі творіння бренду Montale також приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Greyland підкреслює приваблива блискуча чорна барва, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. П’єр Монталь зробив оригінальний вибір на користь алюмінію, який ідеально захищає парфум. Montale Greyland - прекрасний насичений деревний аромат в композиції зі східними прянощами.

  1 443  грн.
  Знижка: 105  грн.

 • Montale Aoud Greedyпарфумована вода унісекс 50 мл

  Неповний обсяг продукту обсяг продукту: 99 % Код: MNT2580

  Більше інформації..

  Montale Aoud Greedy - східний аромат для жінок і чоловіків із виразним акордом солодки. Ця парфумована воді від французького бренду парфумів, що відрізняється своєю любовю до ароматів Сходу й Аравії та їх чарівної історії, має солодкий, ніжний і чуттєвий аромат із ніжними пряними нотками. Як і у всіх ароматах бренду Montale, відомий і дещо таємничий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Aoud Greedy оригінальний образ, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну чарівну мазь. Ароматична композиція парфумованої води Montale Aoud Greedy спочатку відкривається акордами лимона та солодки. У самому серці грають аромати бурштину, пачулі та квіткові ноти, що змінюється чуттєвим співзвуччям ветиверу та світлого мускусу. Загальний аромат оригінально поєднує в собі домінуючі солодкі та ніжні відтінки спецій із цитрусовими, мускусними, ароматичними та деревними нотами. Зокрема, центральний акорд темної солодки у творчо побудованій композиції перетворює Aoud Greedy на один із найбільш унікальних ароматів бренду Montale. Здається, що засновник бренду Montale і творець усіх парфумів у його портфоліо П’єр Монталь отримав під час свого перебування в Саудівській Аравії таємні вміння східного мага та створив просто незабутній аромат із привабливим ненаситним акордом. Як і всі аромати П’єра Монталя, парфуми Aoud Greedy створені з натуральних інгредієнтів  найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують їхню тривалу стійкість. Montale Aoud Greedy підходить для використання впродовж цілого року протягом дня та ввечері. Ця парфумована вода назавжди завоює прихильність чоловіків і жінок, які люблять східні кисло-пряні аромати, особливо з акордом солодки. Спробувати Aoud Greedy повинні також всі, хто цінує справжню якість і хотів би бути зачарованим магією історії Сходу. На додаток до магічних ароматів із майстерно гармонізованими запашними композиціями, всі парфуми бренду Montale приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає простою та чистою елегантністю,у випадку Aoud Greedy вона підкреслюється привабливим фіолетовим кольором, а практичний вибір матеріалу додає флакону унікальності. Для упаковки П’єр Монталь використав алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист. Montale Aoud Greedy - делікатний, чуттєвий аромат солодки у витонченій східній композиції.

  1 460  грн.
  Знижка: 140  грн.

 • Bond No. 9 Downtown Cooper Squareпарфумована вода унісекс 100 мл

  Неповний обсяг продукту обсяг продукту: 99 % Код: BON0734

  Більше інформації..

  деревний ароматдля елегантного чоловікапідходить передусім для використання в холодну пору року

  2 751  грн.
  Знижка: 175  грн.

 • Montale Amandes Orientalesпарфумована вода унісекс 50 мл

  без целофану обсяг продукту: 98 % Код: MNT2588

  Більше інформації..

  Montale Amandes Orientales - східний аромат ванілі для жінок і чоловіків із сильним мигдалевим акордом. У цій парфумованій воді від французького бренду, що відрізняється своєю любовю до ароматів Сходу й Аравії та їх чарівної історії, делікатно поєднуються злегка обсмажений мигдаль і тепла ваніль. Як і в усіх ароматах бренду Montale, відомий і дещо таємничий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Amandes Orientales оригінальний образ, який нагадує чудодійний еліксир або рідкісну чарівну мазь. Мінімалістична ароматична композиція Amandes Orientales побудована навколо тонів мигдалю та ванілі. Здається, що засновник бренду Montale і творець усіх парфумів у його портфоліо П’єр Монталь отримав під час свого перебування в Саудівській Аравії таємні вміння східного мага та зміг створити вельми оригінальні парфуми з двох ароматичних акордів. Amandes Orientales не типовий солодкий аромат, який можна було б очікувати від основних інгредієнтів. Він ніжніший, із проявом цікавих, містичних і загадкових відтінків ароматів диму та ладану. Парфуми відкриваються дуже природним, трохи гіркуватим ароматом мигдалю, а далі поступово ванільний тон стає все більш домінуючим. Наприкінці вся композиція перетворюється у глибокий, злегка солодкий і приємно таємничий аромат, який створює навколо свого власника ауру привабливості із заспокійливим ефектом. Всі аромати П’єра Монталя створені з натуральних інгредієнтів найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість парфумів. Amandes Orientales, назву яких можна довільно перекласти як «східний мигдаль», не виняток. Вишукана мякість у поєднанні з елегантністю, глибиною та злегка теплим доброзичливим характером - все це дозволяє користуватися парфумованою водою Amandes Orientales і вдень, і ввечері, особливо в холодні місяці року. Вона назавжди завоює прихильність жінок і чоловіків, які люблять аромат мигдалю й ванілі в оригінальній концепції та цінують справжню якість. Спробувати Amandes Orientales повинні всі, хто хотів би бути зачарованим магією історії Сходу. На додаток до магічних ароматів із майстерно гармонізованими запашними композиціями, всi парфуми бренду Montale приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає простою та чистою елегантністю, у випадку Amandes Orientales підкресленою сріблястим кольором, а практичний вибір матеріалу додає унікальності флакону. Для упаковки П’єр Монталь використав алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист. Montale Amandes Orientales - пахощі мигдалю та ванілі в чарівному східному серпанку.

  1 112  грн.
  Знижка: 105  грн.

 • Montale Dew Muskпарфумована вода унісекс 100 мл

  Неповний обсяг продукту обсяг продукту: 98 % Код: MNT2592

  Більше інформації..

  Dew Musk - східний аромат для жінок і чоловіків із портфоліо французького бренду парфумів, якому властива відданість ароматам Сходу і Аравії та їхній загадковій історії. Як і в усіх ароматах бренду Montale, славетний і трохи загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Dew Musk оригінальний образ , який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь. Montale Dew Musk, з іланг-ілангом і мускусом у якості головних компонентів, втілює магію дарів Сходу. Як говорить сама назва, оригінальна парфумерна вода Montale Dew Musk відтворює пахощі мускусу та роси. Насичений, спокусливо п’янкий аромат іланг-ілангу разом із ароматом квітів апельсина й інших супутніх акордів у Dew Musk віддає данину магії плодів Сходу. Екзотичні квіти та фрукти звучать захоплюючою увертюрою перед розкриттям чуттєвого поєднання мускусу й пачулі. Потім у парфумерній воді Montale Dew Musk відчуваються акорди квітів апельсинового дерева, іланг-ілангу, граната, пачулі і мускусу. Загальний аромат, що поєднує ноти жовтих квітів і мускусу з солодкими деревними тонами, пахощами білих квітів та інтригуючим відтінком пачулі, є чуттєвим, злегка солодким, соковито свіжим і вражаюче приємним. Здається, що засновник бренду Montale і творець усіх парфумів у його портфоліо П’єр Монталь набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємних вмінь східного мага та створив парфумерну воду з мускусним ароматом у привабливій східній квітковій композиції, не позбавленій свіжості та чуттєвості. Як і всі інші творіння П’єра Монталя, парфумерна вода Dew Musk створена з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату. Парфумерна вода Montale Dew Musk підходить для використання впродовж усього року як вдень, так і ввечері. Вона назавжди завоює прихильність жінок і чоловіків, які віддають перевагу мускусному аромату в оригінальній східній інтерпретації. Спробувати Dew Musk варто тим, хто цінує справжню якість і хотів би разом зі своїми парфумами здійснити подорож країною ароматів. Парфумерна вода Dew Musk огорне свого власника звабним, освіжаючим та водночас чуттєвим східним мускусним ароматом і допоможе йому привернути до себе увагу оточуючих. Окрім магічних ароматів із майстерно підібраними парфумерними композиціями, всі парфуми бренду Montale приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Dew Musk підкреслює привабливий матово-золотистий колір, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. Для упаковки П’єр Монталь використав оригінальний варіант - алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист. Montale Dew Musk - чуттєвий, освіжаючий і делікатно солодкий східний аромат із мускусом та іланг-ілангом у головних ролях.

  1 638  грн.
  Знижка: 105  грн.

 • Estée Lauder Pure White Linen Pink Coralмолочко для тіла для жінок 200 мл

  Неповний обсяг продукту обсяг продукту: 99 % Код: EST4094

  Більше інформації..

  Молочко для тіла Estee Lauder Pure White Linen Pink Coral досконало доповнить парфуми з цієї ж колекції. Молочко живитиме вашу шкіру та надасть їй необхідного зволоження. За умови регулярного використання ваша шкіра стане оксамитово-гладкою та надзвичайно ніжною.

  975  грн.
  Знижка: 94  грн.

 • Annayake Tomo Freshтуалетна вода для чоловіків 100 мл

  без целофану обсяг продукту: 98 % Код: ANN0186

  Більше інформації..

  чистий аромат свіжостідля активного чоловікадля використання упродовж цілого дня

  1 380  грн.
  Знижка: 105  грн.

 • Montale Candy Roseпарфумована вода для жінок 50 мл

  Неповний обсяг продукту обсяг продукту: 98 % Код: MNT2625

  Більше інформації..

  Монтале Candy Rose - фруктово-квітковий аромат для жінок, сповнений свіжості та солодкий водночас. Ця парфумерна вода від французького бренду парфумів, якому властива відданість ароматам Сходу й Аравії та їхній загадковій історії, пропонує багатство екзотичного фрукту в поєднанні зі звичайною трояндою. Як і в усіх ароматах бренду Montale, славетний і трохи загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Candy Rose оригінальний образ, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь. Серед складників парфумерної води Candy Rose - червоні фрукти, лічі та соковитий червоний апельсин, який інколи називають «кривавим», делікатно оповиті чуттєвою трояндою, конвалією та пачулі на солодкій основі світлого мускусу й ванілі. Насичена ароматна композиція, у якій також є мандарин, чорна смородина, малина і квітка апельсинового дерева, - це соковитий коктейль, аромати якого, розкриваючись, немовби танцюють на шкірі. Пізніше до цих акордів приєднується ніжна чудова квіткова суміш та чуттєва основа, злегка зігріваюча завдяки ванілі в унікальному поєднанні з мускусом і квітами апельсинового дерева. Здається, що засновник бренду Montale і творець усіх парфумів у його портфоліо П’єр Монталь набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємних вмінь східного мага та створив досконалий аромат для сучасної жінки. Оптимістичне багатство солодких екзотичних фруктів у поєднанні з королевою квітів, трояндою, наділяють Candy Rose неймовірно приязним і універсальним характером. Як і всі інші творіння П’єра Монталя, парфумерна вода Candy Rose створена з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату. Завдяки своїй складності Candy Rose підходить для вживання впродовж усього року, але найкраще її запах проявиться в теплу пору. Це одні з ідеальних денних парфумів. Montale Candy Rose назавжди завоює прихильність жінок, які віддають перевагу насиченим фруктовим ароматам у оригінальній композиції. Її варто спробувати тим жінкам, які цінують справжню якість і прагнуть відчути на собі подих магії стародавнього Сходу. Окрім магічних ароматів із майстерно підібраними парфумерними композиціями, всі парфуми бренду Montale приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Candy Rose підкреслює сяючий рожевий колір «металік», а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. Для упаковки П’єр Монталь використав оригінальний варіант - алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист. Montale Candy Rose - прекрасні троянди в кошику, повному соковитих фруктів.

  1 408  грн.
  Знижка: 140  грн.

 • Montale White Aoudпарфумована вода унісекс 50 мл

  Неповний обсяг продукту обсяг продукту: 98 % Код: MNT2634

  Більше інформації..

  Montale White Aoud - східний зігріваючий пряний аромат для жінок і чоловіків із виразним акордом агарового дерева. Ця парфумерна вода від французького бренду парфумів, якому властива відданість ароматам Сходу й Аравії та їхній загадковій історії, пропонує поєднання шанованої брендом агарового дерева в композиції з іншими відтінками. Як і в усіх ароматах бренду Montale, славетний і трохи загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді White Aoud оригінальний образ, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь. Домінуючою ароматичною складовою парфумерної води White Aoud є шанована П’єром Монталем деревина аквіларії , яку називають орлиним деревом, агаровим деревом або, арабською мовою, уд - чудова сировина зі смолянистим ароматом, найдорожча деревина в світі, яка вже протягом багатьох століть використовується для виробництва ладану та парфумів, переважно арабських. Цей дійсно королівський інгредієнт колись називали «рідким золотом» або «деревом богів». Композиція відкривається пудровими сухими акордами і поступово переростає у мякий квітковий і зігріваючий пряний аромат. Приємна основа, у якій поєднуються ладан, сандалове дерево, солодка ваніль та бурштин додає кремового тепла, але не переважає витончену багатогранність, додану агаровим деревом. Окрім названих, у вигадливій композиції також містяться відтінки троянди, шафрану, кардамону, жасмину, пачулі, ветиверу та лабдануму. Подібно до всіх інших творінь П’єра Монталя парфумерна вода White Aoud створена з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату. Здається, немовби П’єр Монталь, засновник бренду Montale і творець усіх парфумів у його портфоліо, набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємних вмінь східного мага та створив досконало врівноважений аромат, який безумовно належить до найуспішніших інтерпретацій теми агарового дерева. Ніжна і прекрасна парфумерна вода Montale White Aoud підходить для використання протягом усього року, але найкраще відкриється у холодну пору. Це аромат, ідеальний як удень, так і під час особливих вечірніх заходів. Парфумерна вода Montale White Aoud назавжди завоює прихильність тих жінок і чоловіків, які віддають перевагу аромату агарового дерева, особливо в креативних композиціях. Її також варто спробувати тим, хто цінує справжню якість і прагне відчути подих магії стародавнього Сходу. Окрім захоплюючих ароматів із майстерними парфумерними композиціями, всі творіння бренду Montale також приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в White Aoud підкреслює цнотливий білий колір із золотими декоративними елементами, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. Для упаковки П’єр Монталь використав оригінальний варіант - алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист. Montale White Aoud - аромат агарового дерева в найніжнішому і найделікатнішому образі.

  1 504  грн.
  Знижка: 175  грн.

 • Montale Dew Muskпарфумована вода унісекс 100 мл

  Неповний обсяг продукту обсяг продукту: 99 % Код: MNT2636

  Більше інформації..

  Dew Musk - східний аромат для жінок і чоловіків із портфоліо французького бренду парфумів, якому властива відданість ароматам Сходу і Аравії та їхній загадковій історії. Як і в усіх ароматах бренду Montale, славетний і трохи загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Dew Musk оригінальний образ , який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь. Montale Dew Musk, з іланг-ілангом і мускусом у якості головних компонентів, втілює магію дарів Сходу. Як говорить сама назва, оригінальна парфумерна вода Montale Dew Musk відтворює пахощі мускусу та роси. Насичений, спокусливо п’янкий аромат іланг-ілангу разом із ароматом квітів апельсина й інших супутніх акордів у Dew Musk віддає данину магії плодів Сходу. Екзотичні квіти та фрукти звучать захоплюючою увертюрою перед розкриттям чуттєвого поєднання мускусу й пачулі. Потім у парфумерній воді Montale Dew Musk відчуваються акорди квітів апельсинового дерева, іланг-ілангу, граната, пачулі і мускусу. Загальний аромат, що поєднує ноти жовтих квітів і мускусу з солодкими деревними тонами, пахощами білих квітів та інтригуючим відтінком пачулі, є чуттєвим, злегка солодким, соковито свіжим і вражаюче приємним. Здається, що засновник бренду Montale і творець усіх парфумів у його портфоліо П’єр Монталь набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємних вмінь східного мага та створив парфумерну воду з мускусним ароматом у привабливій східній квітковій композиції, не позбавленій свіжості та чуттєвості. Як і всі інші творіння П’єра Монталя, парфумерна вода Dew Musk створена з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату. Парфумерна вода Montale Dew Musk підходить для використання впродовж усього року як вдень, так і ввечері. Вона назавжди завоює прихильність жінок і чоловіків, які віддають перевагу мускусному аромату в оригінальній східній інтерпретації. Спробувати Dew Musk варто тим, хто цінує справжню якість і хотів би разом зі своїми парфумами здійснити подорож країною ароматів. Парфумерна вода Dew Musk огорне свого власника звабним, освіжаючим та водночас чуттєвим східним мускусним ароматом і допоможе йому привернути до себе увагу оточуючих. Окрім магічних ароматів із майстерно підібраними парфумерними композиціями, всі парфуми бренду Montale приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Dew Musk підкреслює привабливий матово-золотистий колір, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. Для упаковки П’єр Монталь використав оригінальний варіант - алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист. Montale Dew Musk - чуттєвий, освіжаючий і делікатно солодкий східний аромат із мускусом та іланг-ілангом у головних ролях.

  1 568  грн.
  Знижка: 175  грн.

 • The Different Company Jasmin de Nuitпарфумована вода наповнення для жінок 90 мл

  Злегка пошкоджена упаковка обсяг продукту: 100 % Код: TDC0648

  2 525  грн.
  Знижка: 234  грн.

 • The Different Company Jasmin de Nuitпарфумована вода наповнення для жінок 90 мл

  Злегка пошкоджена упаковка обсяг продукту: 100 % Код: TDC0649

  2 525  грн.
  Знижка: 234  грн.

 • Christian Siriano Silhouetteароматизована свічка 250 гр

  Пошкоджений целофан обсяг продукту: 100 % Код: CSR0750

  Більше інформації..

  Важливе попередженняПродукт слід класти на поверхню з достатньою теплостійкістю. Якщо довжина ґнота більша ніж 5 мм, вкоротіть його. Переконайтеся, що свічка/віск знаходиться на достатній відстані від усіх горючих матеріалів або джерел тепла (телевізори, батареї). Не крутіть свічкою/воском, що горить. Зберігайте в недоступному для дітей і домашніх тварин місці. Людям з підвищеною чутливістю до запахів необхідно бути обережними під час використання продукту. ЗастосуванняНе залишайте свічку/віск, що горить, без нагляду та поряд з легкозаймистими предметами. Між запаленими свічками повинна бути відстань не менше ніж 20 см. Не залишайте свічку горіти довше 4 годин. Коли свічка горить, не нахиляйте її. Не дозволяйте, щоб полумя торкалося стінок ємності. Якщо шар свічки менший ніж 1 см, загасіть її. Ніколи не давайте свічці догоріти до самого кінця. Загасіть свічку, обережно подувши на неї.

  1 244  грн.
  Знижка: 105  грн.

 • Christian Siriano Silhouetteароматизована свічка 250 гр

  Пошкоджений целофан обсяг продукту: 100 % Код: CSR0751

  Більше інформації..

  Важливе попередженняПродукт слід класти на поверхню з достатньою теплостійкістю. Якщо довжина ґнота більша ніж 5 мм, вкоротіть його. Переконайтеся, що свічка/віск знаходиться на достатній відстані від усіх горючих матеріалів або джерел тепла (телевізори, батареї). Не крутіть свічкою/воском, що горить. Зберігайте в недоступному для дітей і домашніх тварин місці. Людям з підвищеною чутливістю до запахів необхідно бути обережними під час використання продукту. ЗастосуванняНе залишайте свічку/віск, що горить, без нагляду та поряд з легкозаймистими предметами. Між запаленими свічками повинна бути відстань не менше ніж 20 см. Не залишайте свічку горіти довше 4 годин. Коли свічка горить, не нахиляйте її. Не дозволяйте, щоб полумя торкалося стінок ємності. Якщо шар свічки менший ніж 1 см, загасіть її. Ніколи не давайте свічці догоріти до самого кінця. Загасіть свічку, обережно подувши на неї.

  1 244  грн.
  Знижка: 105  грн.

 • Christian Siriano Silhouetteароматизована свічка 250 гр

  Пошкоджений целофан обсяг продукту: 100 % Код: CSR0752

  Більше інформації..

  Важливе попередженняПродукт слід класти на поверхню з достатньою теплостійкістю. Якщо довжина ґнота більша ніж 5 мм, вкоротіть його. Переконайтеся, що свічка/віск знаходиться на достатній відстані від усіх горючих матеріалів або джерел тепла (телевізори, батареї). Не крутіть свічкою/воском, що горить. Зберігайте в недоступному для дітей і домашніх тварин місці. Людям з підвищеною чутливістю до запахів необхідно бути обережними під час використання продукту. ЗастосуванняНе залишайте свічку/віск, що горить, без нагляду та поряд з легкозаймистими предметами. Між запаленими свічками повинна бути відстань не менше ніж 20 см. Не залишайте свічку горіти довше 4 годин. Коли свічка горить, не нахиляйте її. Не дозволяйте, щоб полумя торкалося стінок ємності. Якщо шар свічки менший ніж 1 см, загасіть її. Ніколи не давайте свічці догоріти до самого кінця. Загасіть свічку, обережно подувши на неї.

  1 244  грн.
  Знижка: 105  грн.

 • Christian Siriano Silhouetteароматизована свічка 250 гр

  Пошкоджений целофан обсяг продукту: 100 % Код: CSR0753

  Більше інформації..

  Важливе попередженняПродукт слід класти на поверхню з достатньою теплостійкістю. Якщо довжина ґнота більша ніж 5 мм, вкоротіть його. Переконайтеся, що свічка/віск знаходиться на достатній відстані від усіх горючих матеріалів або джерел тепла (телевізори, батареї). Не крутіть свічкою/воском, що горить. Зберігайте в недоступному для дітей і домашніх тварин місці. Людям з підвищеною чутливістю до запахів необхідно бути обережними під час використання продукту. ЗастосуванняНе залишайте свічку/віск, що горить, без нагляду та поряд з легкозаймистими предметами. Між запаленими свічками повинна бути відстань не менше ніж 20 см. Не залишайте свічку горіти довше 4 годин. Коли свічка горить, не нахиляйте її. Не дозволяйте, щоб полумя торкалося стінок ємності. Якщо шар свічки менший ніж 1 см, загасіть її. Ніколи не давайте свічці догоріти до самого кінця. Загасіть свічку, обережно подувши на неї.

  1 244  грн.
  Знижка: 105  грн.

 • Christian Siriano Silhouetteароматизована свічка 250 гр

  Пошкоджений целофан обсяг продукту: 100 % Код: CSR0754

  Більше інформації..

  Важливе попередженняПродукт слід класти на поверхню з достатньою теплостійкістю. Якщо довжина ґнота більша ніж 5 мм, вкоротіть його. Переконайтеся, що свічка/віск знаходиться на достатній відстані від усіх горючих матеріалів або джерел тепла (телевізори, батареї). Не крутіть свічкою/воском, що горить. Зберігайте в недоступному для дітей і домашніх тварин місці. Людям з підвищеною чутливістю до запахів необхідно бути обережними під час використання продукту. ЗастосуванняНе залишайте свічку/віск, що горить, без нагляду та поряд з легкозаймистими предметами. Між запаленими свічками повинна бути відстань не менше ніж 20 см. Не залишайте свічку горіти довше 4 годин. Коли свічка горить, не нахиляйте її. Не дозволяйте, щоб полумя торкалося стінок ємності. Якщо шар свічки менший ніж 1 см, загасіть її. Ніколи не давайте свічці догоріти до самого кінця. Загасіть свічку, обережно подувши на неї.

  1 244  грн.
  Знижка: 105  грн.

 • Amouage First Roseароматизована свічка 3 x 55 гр

  без целофану обсяг продукту: 100 % Код: AMU4041

  Більше інформації..

  Важливе попередженняПродукт слід класти на поверхню з достатньою теплостійкістю. Якщо довжина ґнота більша ніж 5 мм, вкоротіть його. Переконайтеся, що свічка/віск знаходиться на достатній відстані від усіх горючих матеріалів або джерел тепла (телевізори, батареї). Не крутіть свічкою/воском, що горить. Зберігайте в недоступному для дітей і домашніх тварин місці. Людям з підвищеною чутливістю до запахів необхідно бути обережними під час використання продукту. ЗастосуванняНе залишайте свічку/віск, що горить, без нагляду та поряд з легкозаймистими предметами. Між запаленими свічками повинна бути відстань не менше ніж 20 см. Не залишайте свічку горіти довше 4 годин. Коли свічка горить, не нахиляйте її. Не дозволяйте, щоб полумя торкалося стінок ємності. Якщо шар свічки менший ніж 1 см, загасіть її. Ніколи не давайте свічці догоріти до самого кінця. Загасіть свічку, обережно подувши на неї.

  1 895  грн.
  Знижка: 234  грн.

 • Amouage Reflectionпарфумоване мило для жінок 150 гр

  без целофану обсяг продукту: 100 % Код: AMU4040

  Більше інформації..

  Парфумоване мило Amouage Reflection чудово доповнить парфуми з цієї ж колекції. Мило позбавить вашу шкіру від усіх забруднень, добре пом’якшить та надасть їй неповторного аромату.

  929  грн.
  Знижка: 70  грн.

 • Bond No. 9 Midtown Bryant Parkпарфумована вода для жінок 100 мл

  Неповний обсяг продукту обсяг продукту: 99 % Код: BON0751

  Більше інформації..

  солодкий ароматдля сучасної, впевненої в собі жінкидля урочистих подій

  2 308  грн.
  Знижка: 351  грн.

12 3 4 5 272 Зобразити наступні