Спеціальні знижки

Продукція з цього розділу може мати маленькі недоліки, тому не можемо її продавати разом з іншими продуктами.  Такими недоліками може бути відсутність целофанової плівки на упаковці парфуму через її пошкодження під час маніпулювання з продуктом на складі, або через використання продукту для фотосесії, або ж інші недоліки упаковки які не впливають на якість самого аромату. Деяка продукція може бути не повною, використовувалася для тестування, але обсяг флакону не менше 90%.

В детальному описі кожного продукту знайдете інформацію щодо недоліку, який стосується відповідного продукту.

весь текст скритий текст

Ви вибрали

 • Парфумерія
 • Спеціальні знижки

Зобразити фільтр Приховати фільтр

Цінова категорія

-

Тип продукту

Зобразити наступні …

Бренд

Зобразити наступні …

12 3 618

 • Montale Jasmin Fullпарфумована вода унісекс 100 мл

  Неповний обсяг продукту обсяг продукту: 98 % Код: MNT2295

  Більше інформації..

  Montale Jasmin Full - квітковий аромат для жінок і чоловіків на основі білих квітів. Ця парфумерна вода представлена французьким брендом, якому властива відданість ароматам Сходу й Аравії та їх загадковій історії, пропонує п’янкий чарівний квітковий аромат. Як і всі аромати бренду Montale, славетний та дещо загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale), також наділив парфумерну воду Jasmin Full оригінальним змістом, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь. Парфумерна вода Jasmin Full - це вічний союз білих квітів, який символізує духмяні аромати арабської ночі. Квіти апельсинового дерева, жасмину та жимолості поєднуються в інтенсивному ароматі, п’янкому та містичному.  Солодкий жасмин з дотиком дикої природи, який відразу стає звичним та бажаним, нектарний, злегка фруктово-медовий аромат жимолості та свіжі цитрусові ноти, доповнені квітами апельсинового дерева. Усе це разом створює мінімалістичну на перший погляд, але, безумовно, не нудну в своїй простоті композицію. Подібно до всіх парфумерних творінь П’єр Монталь створив парфумерну воду Jasmin Full із натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату. Montale Jasmin Full є непереборним лагідно солодким квітковим ароматом з яскравою свіжою цитрусовою нотою. Немовби П’єр Монталь, засновник бренду Montale та творець всіх парфумів його портфоліо, набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємничих вмінь східного мага та створив аромат із нескладною композицією, яка при тому є в надзвичайно містичною та п’янить несподіваними чарами Сходу. Montale Jasmin Full - розкішна парфумерна вода, яка славить чарівні білі квіти. Вона підходить для використання впродовж усього року, але найкраще засяє весняної пори, коли її аромат прекрасно поєднується з квітучою природою, що пробуджується. Jasmin Full є ідеальним денним ароматом, проте, незважаючи на свою мінімалістичну композицію, має достатньо характеру , щоб допомогти своєму власнику зачарувати оточення на особливих вечірніх заходах. Чудовий, переважно ванільний аромат назавжди приверне увагу тих жінок і чоловіків, які віддають перевагу ароматам прянощів рідкісних орхідей у квітковій композиції. Спробувати її мали б також всі ті, хто цінує справжню якість у поєднанні з оригінальністю. Окрім захопливих ароматів з майстерно збалансованими духмяними композиціями, всі творіння бренду Montale також приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Jasmin Full підкреслює прекрасна світла барва «металік», а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. П’єр Монталь зробив оригінальний вибір на користь алюмінію, ідеально захищає парфум. Montale Jasmin Full - пянкий квітковий аромат арабських ночей.

  2 033  грн.
  Знижка: 72  грн.

 • Amouage Jubilation 25 Womanкрем для рук для жінок 300 мл

  без целофану обсяг продукту: 100 % Код: AMU3970

  1 559  грн.
  Знижка: 180  грн.

 • Montale Greylandпарфумована вода унісекс 50 мл

  Неповний обсяг продукту обсяг продукту: 98 % Код: MNT2534

  Більше інформації..

  Montale Greyland - східний пряний деревний аромат для жінок і чоловіків. Ця парфумерна вода представлена французьким брендом, якому властива відданість ароматам Сходу й Аравії та їх загадковій історії, пропонує захоплюючу комбінацію ароматів рідкісних порід деревини, насамперед з пряними виразними тонами. Як і всі аромати бренду Montale, славетний та дещо загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale), наділив парфумерну воду Greyland оригінальним змістом, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь. Parfum Greyland - це насичене, проте водночас чуттєве поєднання деревини та прянощів. Перець, імбир, гваякове, сандалове та кедрове дерева доповнюють ноти троянди, мускусу, ветиверу та шкіри, створюючи вельми характерну композицію з несподіваним розвитком, в якій Ви відкриєте для себе, окрім домінуючих деревних та пряних, свіжі та ароматні нотки. Подібно до всіх парфумерних творінь П’єр Монталь створив парфумерну воду Greyland з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату. Парфумерна вода Монтале Greyland має виразний та насичений, але в жодному разі не важкий аромат з краплею таємничості. Немовби П’єр Монталь, засновник бренду Montale та творець всіх парфумів його портфоліо, набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємничих вмінь східного мага та створив аромат, який просто заряджений ароматом деревини, але водночас подає й розвиток і гру відтінків. Аромат, який ніколи не забувається. Парфумерна вода Montale Greyland завдяки своїм деревним складовим краще підходить для холодніших місяців. Нею можна користуватись протягом дня, але в ній достатньо характеру та глибини, щоб використовувати її для спеціальних вечірніх заходів. Цей вкрай вдалий, переважно деревний аромат назавжди приверне увагу тих жінок і чоловіків, які віддають перевагу ароматам деревини в східному поданні, особливо в оригінальній композиції. Спробувати її мали б також всі ті, хто цінує справжню якість у поєднанні з оригінальністю. Окрім захопливих ароматів з майстерно збалансованими духмяними композиціями, всі творіння бренду Montale також приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Greyland підкреслює приваблива блискуча чорна барва, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. П’єр Монталь зробив оригінальний вибір на користь алюмінію, який ідеально захищає парфум. Montale Greyland - прекрасний насичений деревний аромат в композиції зі східними прянощами.

  1 662  грн.
  Знижка: 108  грн.

 • Montale Ginger Muskпарфумована вода унісекс 100 мл

  Неповний обсяг продукту обсяг продукту: 98 % Код: MNT2536

  Більше інформації..

  Montale Ginger Musk - фруктово-мускусний аромат для жінок і чоловіків із сильними нотками імбиру. Ця парфумерна вода представлена французьким брендом, якому властива відданість ароматам Сходу й Аравії та їх загадковій історії, пропонує непереборне поєднання гостріших та лагідніших чуттєвих тонів. Як і всі аромати бренду Montale, славетний та дещо загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale), наділив і парфумерну воду Ginger Musk оригінальним змістом, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь. Парфумерна вода Ginger Musk - це надзвичайно іскристий імбир у поєднанні з ожиною, світлим мускусом і червоними лісовими ягодами в основі. Виразніші нотки диких ягід складають унікальну й непереборну гармонію з тонкою чуттєвістю мускусу. Montale Ginger Musk спочатку розкривається найяскравішим прозорим і свіжим ароматом імбиру, та незабаром його пом’якшує мускус, який разом з ожиною додає легкості та спокою. Немовби П’єр Монталь, засновник бренду Montale та творець всіх парфумів його портфоліо, набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємничих вмінь східного мага та створив аромат, який, на перший погляд, є простою фруктово-мускусною композицією, однак розкривається на шкірі дивовижною грою контрастів. Подібно до всіх парфумерних творінь П’єр Монталь створив парфумерну воду Ginger Musk із натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату. Ginger Musk має виразно чуттєвий тон і, завдяки вдалій композиції, досить характерний, він завжди  підтримає належне враження про свого власника під час важливих вечірніх заходів. Підходить для використання впродовж усього року, і будь-якої пори зможе наповнити щасливими емоціями одноманітні вечори. Montale Ginger Musk назавжди приверне увагу тих жінок і чоловіків, які віддають перевагу поєднанню аромату фруктів та мускусу, особливо в оригінальній композиції. Спробувати її мали б також всі ті, хто цінує справжню якість у поєднанні з оригінальністю. Окрім захопливих ароматів з майстерно збалансованими духмяними композиціями, всі творіння бренду Montale також приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Ginger Musk підкреслює привабливий світлий срібний колір, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. П’єр Монталь зробив оригінальний вибір на користь алюмінію, який ідеально захищає парфум. Монтале Імбир Маск - прекрасна гра контрастів імбиру, мускусу й фруктів.

  2 077  грн.
  Знижка: 180  грн.

 • Bois 1920 Agrumi Amari di Siciliaтуалетна вода унісекс 100 мл

  без целофану обсяг продукту: 100 % Код: BOS0320

  Більше інформації..

  Туалетна вода Bois 1920 Agrumi Amari di Sicilia призначена для всіх, хто цінує розкіш, першокласні інгредієнти та небанальний склад аромату.цитрусовий ароматунісекс-аромат – для чоловіків і жінокдля використання упродовж цілого дня

  3 555  грн.
  Знижка: 180  грн.

 • Bois 1920 Agrumi Amari di Siciliaтуалетна вода унісекс 100 мл

  без целофану обсяг продукту: 100 % Код: BOS0321

  Більше інформації..

  Туалетна вода Bois 1920 Agrumi Amari di Sicilia призначена для всіх, хто цінує розкіш, першокласні інгредієнти та небанальний склад аромату.цитрусовий ароматунісекс-аромат – для чоловіків і жінокдля використання упродовж цілого дня

  3 555  грн.
  Знижка: 180  грн.

 • Bond No. 9 Uptown New York Patchouliпарфумована вода унісекс 100 мл

  Неповний обсяг продукту обсяг продукту: 98 % Код: BON0718

  Більше інформації..

  Парфумована вода- унісекс Bond No. 9 Uptown New York Patchouli — досконалий аромат для всіх незалежних жінок та чоловіків, які живуть за власними правилами.східний ароматунісекс-аромат – для чоловіків і жінокяк для повсякденного використання, так і для особливих випадків

  3 569  грн.
  Знижка: 600  грн.

 • Montale Aoud Amber Roseпарфумована вода унісекс 100 мл

  Неповний обсяг продукту обсяг продукту: 98 % Код: MNT2571

  Більше інформації..

  Montale Aoud Amber Rose - східний квітково-деревний аромат для жінок і чоловіків із сильними акордами дорогоцінного дерева уд та королеви квітів - троянди. Він належить до першої французької лінії парфумів на основі дорогоцінного дерева уд - сировини зі смолистим ароматом. Серія, яку представив світовий бренд Montale, відрізняється своєю любовю до ароматів Сходу й Аравії, до їх чарівної історії. Як і в усіх ароматах бренду Montale, відомий і дещо таємничий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Aoud Amber Rose оригінальний образ, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну чарівну мазь. Парфумована вода Aoud Amber Rose відзначається дуже молодіжним і водночас насиченим характером. Переважає ароматична тема дерева уд, відомого під багатьма назвами. Деревина аквіларії, яку називають орлиним деревом, агаровим деревом, деревом алое або, арабською мовою, уд - чудова сировина зі смолянистим ароматом, найдорожча деревина в світі, яка вже протягом багатьох століть використовується для виробництва ладану та парфумів (переважно арабських). Цей дійсно королівський інгредієнт, який колись називали «рідким золотом» або «деревом богів», оригінально доповнений у композиції Montale Aoud Amber Rose різноманітними ароматними акордами з акцентом на троянди. Здається, що засновник бренду Montale і творець усіх парфумів у його портфоліо П’єр Монталь отримав під час свого перебування в Саудівській Аравії таємні навички східного мага та створив парфуми, які є оригінальною інтерпретацією популярної комбінації ароматiв удового дерева та троянди. Композицію цих двох домінуючих ароматичних тонів доповнюють аромати гваякового дерева, шафрану, грейпфруту, кедру та білого мускусу, які надають парфумованій воді Aoud Amber Rose унікальну динаміку. Аромат відкривається витонченим запахом троянди з легким димчасто-пряним подихом, потім його квітково-деревний характер поглиблюється пряними акордами мускусу. Згодом парфуми проявлять на вашій шкірі свій виразний деревний аромат, і в них з’явиться нотка чуттєвості. Як і всі аромати П’єра Монталя, парфуми Aoud Amber Rose створені з натуральних інгредієнтів найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують їхню тривалу стійкість. Завдяки поєднанню стійкості, складності та виразності Aoud Amber Rose підходять для використання вдень і у вечірній час, особливо навесні. Ці парфуми назавжди завоюють прихильність жінок і чоловіків, які люблять поєднання дерева уд та троянди в оригінальній концепції. Спробувати Aoud Amber Rose повинні всі, хто цінує справжню якість і хотів би бути зачарованим магією історії Сходу. На додаток до магічних ароматів із майстерно гармонізованими запашними композиціями, всі парфуми бренду Montale приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає простою та чистою елегантністю, у випадку Aoud Amber Rose підкресленою металевим яскраво-рожевим кольором, а практичний вибір матеріалу додає унікальності флакону. Для упаковки П’єр Монталь використав алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист. Montale Aoud Amber Rose - східна ода заручинам дерева уд із трояндою.

  2 015  грн.
  Знижка: 180  грн.

 • Montale Aoud Greedyпарфумована вода унісекс 50 мл

  Неповний обсяг продукту обсяг продукту: 99 % Код: MNT2580

  Більше інформації..

  Montale Aoud Greedy - східний аромат для жінок і чоловіків із виразним акордом солодки. Ця парфумована воді від французького бренду парфумів, що відрізняється своєю любовю до ароматів Сходу й Аравії та їх чарівної історії, має солодкий, ніжний і чуттєвий аромат із ніжними пряними нотками. Як і у всіх ароматах бренду Montale, відомий і дещо таємничий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Aoud Greedy оригінальний образ, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну чарівну мазь. Ароматична композиція парфумованої води Montale Aoud Greedy спочатку відкривається акордами лимона та солодки. У самому серці грають аромати бурштину, пачулі та квіткові ноти, що змінюється чуттєвим співзвуччям ветиверу та світлого мускусу. Загальний аромат оригінально поєднує в собі домінуючі солодкі та ніжні відтінки спецій із цитрусовими, мускусними, ароматичними та деревними нотами. Зокрема, центральний акорд темної солодки у творчо побудованій композиції перетворює Aoud Greedy на один із найбільш унікальних ароматів бренду Montale. Здається, що засновник бренду Montale і творець усіх парфумів у його портфоліо П’єр Монталь отримав під час свого перебування в Саудівській Аравії таємні вміння східного мага та створив просто незабутній аромат із привабливим ненаситним акордом. Як і всі аромати П’єра Монталя, парфуми Aoud Greedy створені з натуральних інгредієнтів  найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують їхню тривалу стійкість. Montale Aoud Greedy підходить для використання впродовж цілого року протягом дня та ввечері. Ця парфумована вода назавжди завоює прихильність чоловіків і жінок, які люблять східні кисло-пряні аромати, особливо з акордом солодки. Спробувати Aoud Greedy повинні також всі, хто цінує справжню якість і хотів би бути зачарованим магією історії Сходу. На додаток до магічних ароматів із майстерно гармонізованими запашними композиціями, всі парфуми бренду Montale приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає простою та чистою елегантністю,у випадку Aoud Greedy вона підкреслюється привабливим фіолетовим кольором, а практичний вибір матеріалу додає флакону унікальності. Для упаковки П’єр Монталь використав алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист. Montale Aoud Greedy - делікатний, чуттєвий аромат солодки у витонченій східній композиції.

  1 740  грн.
  Знижка: 144  грн.

 • Amouage Jubilation 25 Womanкрем для рук для жінок 300 мл

  без целофану обсяг продукту: 100 % Код: AMU3995

  1 559  грн.
  Знижка: 180  грн.

 • Montale Aoud Flowersпарфумована вода унісекс 100 мл

  Неповний обсяг продукту обсяг продукту: 98 % Код: MNT2587

  Більше інформації..

  Montale Aoud Flowers - квітковий аромат для жінок і чоловіків із сильними акордами дорогоцінного дерева уд та троянди. Він належить до першої французької лінії парфумів на основі дорогоцінного дерева уд - сировини зі смолистим ароматом. Серія, яку представив світовий бренд Montale, відрізняється своєю любовю до ароматів Сходу й Аравії, до їх чарівної історії. Як і в усіх ароматах бренду Montale, відомий і дещо таємничий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Aoud Flowers оригінальний образ, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну чарівну мазь. Основу ароматичної композиції парфумів Aoud Flowers складає деревина аквіларії, яку називають орлиним або агаровим деревом, чи, арабською мовою, уд. Ця чудова сировина зі смолянистим ароматом - найдорожча деревина в світі, яка вже протягом багатьох століть використовується для виробництва ладану та парфумів (переважно арабських). Цей дійсно королівський інгредієнт колись називали «рідким золотом» або «деревом богів». Дуже мужня парфумована вода Aoud Flowers пропонує оригінальну інтерпретацію популярної комбінації агарового дерева та королеви квітів - троянди. Парфуми відкриваються свіжим ароматом бергамоту, який відразу ж доповнює виразна розкішна троянда, що незвичайно поєднується з іншими квітковими нотами, серед яких виділяється герань. Мужність аромату підкреслена деревними нотами - дерево уд доповнюється сандаловим і тиковим деревом. Дрібка шафрану з відлунням мускусу додає найвищої оригінальності загальній ароматичній композиції. Aoud Flowers - чарівна парфумована вода, яка віддалено нагадує медовий нектар, але його солодкість приглушена деревними тонами. Мужній аромат із відтінком жіночності, який зявляється з подихом свіжості бергамота та чуттєвого мускусу. Здається, що засновник бренду Montale і творець всіх парфумів в його портфоліо П’єр Монталь отримав під час свого перебування в Саудівській Аравії таємні вміння східного мага. Як і всі аромати П’єра Монталя, парфуми Aoud Flowers створені з натуральних інгредієнтів  найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують їхню тривалу стійкість. Завдяки своїй глибині й інтенсивності Aoud Flowers особливо добре підходять для використання вдень та ввечері в холодні місяці року. Вони назавжди привернуть жінок і чоловіків, які люблять типове поєднання східного аромату дерева уд та троянди в оригінальній концепції. Спробувати Aoud Flowers повинні також всі, хто цінує справжню якість і хотів би бути зачарованим магією історії Сходу. На додаток до магічних ароматів із майстерно гармонізованими запашними композиціями, всі парфуми бренду Montale приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає простою та чистою елегантністю, у випадку Aoud Flowers підкресленою блискучим глибоким темно-синім кольором, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. Для упаковки П’єр Монталь використав алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист. Montale Aoud Flowers - східна ода, присвячена дереву уд та троянді.

  2 048  грн.
  Знижка: 180  грн.

 • Bond No. 9 Downtown Cooper Squareпарфумована вода унісекс 100 мл

  Неповний обсяг продукту обсяг продукту: 99 % Код: BON0734

  Більше інформації..

  деревний ароматдля елегантного чоловікапідходить передусім для використання в холодну пору року

  2 847  грн.
  Знижка: 180  грн.

 • Montale Amandes Orientalesпарфумована вода унісекс 50 мл

  без целофану обсяг продукту: 98 % Код: MNT2588

  Більше інформації..

  Montale Amandes Orientales - східний аромат ванілі для жінок і чоловіків із сильним мигдалевим акордом. У цій парфумованій воді від французького бренду, що відрізняється своєю любовю до ароматів Сходу й Аравії та їх чарівної історії, делікатно поєднуються злегка обсмажений мигдаль і тепла ваніль. Як і в усіх ароматах бренду Montale, відомий і дещо таємничий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Amandes Orientales оригінальний образ, який нагадує чудодійний еліксир або рідкісну чарівну мазь. Мінімалістична ароматична композиція Amandes Orientales побудована навколо тонів мигдалю та ванілі. Здається, що засновник бренду Montale і творець усіх парфумів у його портфоліо П’єр Монталь отримав під час свого перебування в Саудівській Аравії таємні вміння східного мага та зміг створити вельми оригінальні парфуми з двох ароматичних акордів. Amandes Orientales не типовий солодкий аромат, який можна було б очікувати від основних інгредієнтів. Він ніжніший, із проявом цікавих, містичних і загадкових відтінків ароматів диму та ладану. Парфуми відкриваються дуже природним, трохи гіркуватим ароматом мигдалю, а далі поступово ванільний тон стає все більш домінуючим. Наприкінці вся композиція перетворюється у глибокий, злегка солодкий і приємно таємничий аромат, який створює навколо свого власника ауру привабливості із заспокійливим ефектом. Всі аромати П’єра Монталя створені з натуральних інгредієнтів найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість парфумів. Amandes Orientales, назву яких можна довільно перекласти як «східний мигдаль», не виняток. Вишукана мякість у поєднанні з елегантністю, глибиною та злегка теплим доброзичливим характером - все це дозволяє користуватися парфумованою водою Amandes Orientales і вдень, і ввечері, особливо в холодні місяці року. Вона назавжди завоює прихильність жінок і чоловіків, які люблять аромат мигдалю й ванілі в оригінальній концепції та цінують справжню якість. Спробувати Amandes Orientales повинні всі, хто хотів би бути зачарованим магією історії Сходу. На додаток до магічних ароматів із майстерно гармонізованими запашними композиціями, всi парфуми бренду Montale приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає простою та чистою елегантністю, у випадку Amandes Orientales підкресленою сріблястим кольором, а практичний вибір матеріалу додає унікальності флакону. Для упаковки П’єр Монталь використав алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист. Montale Amandes Orientales - пахощі мигдалю та ванілі в чарівному східному серпанку.

  1 592  грн.
  Знижка: 108  грн.

 • Montale Dew Muskпарфумована вода унісекс 100 мл

  Неповний обсяг продукту обсяг продукту: 98 % Код: MNT2592

  Більше інформації..

  Dew Musk - східний аромат для жінок і чоловіків із портфоліо французького бренду парфумів, якому властива відданість ароматам Сходу і Аравії та їхній загадковій історії. Як і в усіх ароматах бренду Montale, славетний і трохи загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Dew Musk оригінальний образ , який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь. Montale Dew Musk, з іланг-ілангом і мускусом у якості головних компонентів, втілює магію дарів Сходу. Як говорить сама назва, оригінальна парфумерна вода Montale Dew Musk відтворює пахощі мускусу та роси. Насичений, спокусливо п’янкий аромат іланг-ілангу разом із ароматом квітів апельсина й інших супутніх акордів у Dew Musk віддає данину магії плодів Сходу. Екзотичні квіти та фрукти звучать захоплюючою увертюрою перед розкриттям чуттєвого поєднання мускусу й пачулі. Потім у парфумерній воді Montale Dew Musk відчуваються акорди квітів апельсинового дерева, іланг-ілангу, граната, пачулі і мускусу. Загальний аромат, що поєднує ноти жовтих квітів і мускусу з солодкими деревними тонами, пахощами білих квітів та інтригуючим відтінком пачулі, є чуттєвим, злегка солодким, соковито свіжим і вражаюче приємним. Здається, що засновник бренду Montale і творець усіх парфумів у його портфоліо П’єр Монталь набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємних вмінь східного мага та створив парфумерну воду з мускусним ароматом у привабливій східній квітковій композиції, не позбавленій свіжості та чуттєвості. Як і всі інші творіння П’єра Монталя, парфумерна вода Dew Musk створена з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату. Парфумерна вода Montale Dew Musk підходить для використання впродовж усього року як вдень, так і ввечері. Вона назавжди завоює прихильність жінок і чоловіків, які віддають перевагу мускусному аромату в оригінальній східній інтерпретації. Спробувати Dew Musk варто тим, хто цінує справжню якість і хотів би разом зі своїми парфумами здійснити подорож країною ароматів. Парфумерна вода Dew Musk огорне свого власника звабним, освіжаючим та водночас чуттєвим східним мускусним ароматом і допоможе йому привернути до себе увагу оточуючих. Окрім магічних ароматів із майстерно підібраними парфумерними композиціями, всі парфуми бренду Montale приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Dew Musk підкреслює привабливий матово-золотистий колір, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. Для упаковки П’єр Монталь використав оригінальний варіант - алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист. Montale Dew Musk - чуттєвий, освіжаючий і делікатно солодкий східний аромат із мускусом та іланг-ілангом у головних ролях.

  1 885  грн.
  Знижка: 108  грн.

 • Etat Libre d’Orange Archives 69парфумована вода тестер унісекс 100 мл

  Неповний обсяг продукту обсяг продукту: 98 % Код: ELD0216

  Більше інформації..

  Парфумована вода Etat Libre d’Orange Archives 69 - неймовірно спокусливий та унікальний аромат, який підкорить вас своєю інтенсивністю та розкішшю.пряний ароматунісекс-аромат – для чоловіків і жінокяк для повсякденного використання, так і для особливих випадків

  2 350  грн.
  Знижка: 180  грн.

 • Estée Lauder Pure White Linen Pink Coralмолочко для тіла для жінок 200 мл

  Неповний обсяг продукту обсяг продукту: 99 % Код: EST4094

  Більше інформації..

  Молочко для тіла Estee Lauder Pure White Linen Pink Coral досконало доповнить парфуми з цієї ж колекції. Молочко живитиме вашу шкіру та надасть їй необхідного зволоження. За умови регулярного використання ваша шкіра стане оксамитово-гладкою та надзвичайно ніжною.

  973  грн.
  Знижка: 96  грн.

 • Montale Blue Amberпарфумована вода унісекс 50 мл

  Неповний обсяг продукту обсяг продукту: 99 % Код: MNT2611

  Більше інформації..

  Montale Blue Amber - східний пряний аромат для жінок і чоловіків із виразним акордом амбри. Ця парфумерна вода від французького бренду парфумів, якому властива відданість ароматам Сходу й Аравії та їхній загадковій історії, пропонує насичений аромат із домінуючим акордом бурштину в супроводі приголомшливо виразної ванілі. Як і в усіх ароматах бренду Montale, славетний і трохи загадковий П’єр Монталь(Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Blue Amber оригінальний образ , який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь. Ароматична композиція парфумерної води Montale Blue Amber складається з акордів італійського бергамоту, герані, пачулі, ветиверу, коріандру і, звичайно ж, бурштину та ванілі. Свіжий і динамічний аромат мяко розкривається пахощами солодких прянощів і екзотичних пачулі. Загальна композиція, захоплююче поєднуючи домінуючі бурштинові, ароматичні та ванільні відтінки зі свіжими пряними мотивами, нарешті досягає кульмінації у витонченій та чуттєвій бурштиново-ванільній основі. Здається, що засновник бренду Montale і творець усіх парфумів у його портфоліо П’єр Монталь набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємних вмінь східного мага та створив надзвичайно стійкий аромат, який огортає свого власника захопливою аурою Сходу. Як і всі інші творіння П’єра Монталя, парфумерна вода Blue Amber створена з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату. Парфумерна вода Montale Blue Amber підходить для використання впродовж всього року як вдень, так і ввечері. Вона назавжди завоює прихильність жінок і чоловіків, які віддають перевагу східним пряним ароматам, особливо з виразними акордами бурштину та ванілі. Спробувати Blue Amber варто тим, хто цінує справжню якість і прагне відчути подих магії стародавнього Сходу. Окрім магічних ароматів із майстерно підібраними парфумерними композиціями, всі парфуми бренду Montale приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Blue Amber підкреслює привабливий блискучий темно-синій колір, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. Для упаковки П’єр Монталь використав оригінальний варіант - алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист. Montale Blue Amber - аромат бурштину та ванілі в ідеально збалансованій пряній східній композиції.

  1 631  грн.
  Знижка: 108  грн.

 • Bond No. 9 New York Beaches Hamptonsпарфумована вода для жінок 100 мл

  Неповний обсяг продукту обсяг продукту: 99 % Код: BON0743

  Більше інформації..

  чистий аромат свіжостідля сучасної, впевненої в собі жінкипідходить передусім для щоденного використання в теплу пору року

  3 615  грн.
  Знижка: 480  грн.

 • Annayake Tomo Freshтуалетна вода для чоловіків 100 мл

  Неповний обсяг продукту обсяг продукту: 98 % Код: ANN0186

  Більше інформації..

  чистий аромат свіжостідля активного чоловікадля використання упродовж цілого дня

  1 377  грн.
  Знижка: 108  грн.

12 3 4 5 618 Зобразити наступні