Pум’яна

Фільтр
Цінова категорія

-

Подарунки та акції
Оцінка
 •   55
 •   13
 •   7
 •   3
Лідери продажу

Рум’яна — дивовижний засіб, який буквально творить чудеса. Вони не тільки надають щокам здорового відтінку, а й допомагають скорегувати форму обличчя чи навіть позбутися кількох років. Просто оберіть рум’яна, які підходять вам найбільше, і дізнайтеся, як ними користуватися.

Як підібрати відтінок румян

Підбирати відтінок рум’ян можна за двома критеріями: кольором губ або тоном шкіри та волосся. У першому випадку все просто. Шукайте відтінок рум’ян, який максимально відповідає природному відтінку ваших губ.

У другому випадку дотримуйтеся простого правила: світліші типи = світліші відтінки рум’ян, темніші типи = темніші відтінки рум’ян:

 • блондинки: світло-рожеві або персикові рум’яна;
 • брюнетки: золотисто-коричневі рум’яна або відтінки бордового, темно-червоного та лососевого;
 • рудоволосі: рум’яна абрикосового або пісочного відтінку.

Пудрові чи рідкі рум’яна: що вибрати?

Це залежить від вашого типу шкіри. Пудрові рум’яна більше підходять для комбінованої та жирної шкіри, якій зовсім не зашкодить трохи матовості. Якщо ваша шкіра суха, взимку або цілий рік, вам більше підійдуть рідкі кремові рум’яна. Вони додають шкірі сяйва, не підкреслюючи недоліки. До того ж, їх можна використовувати замість помади.

Чим наносити рум’яна

Дуже важливо підібрати відповідний косметичний пензлик. Пудрові рум’яна наносьте більшим скошеним пензлем. Шкіру необхідно лише злегка припорошити ними, щоб забарвлення приваблювало повітряною легкістю. Товстий шар створює неприродний, навіть штучний вигляд обличчя. Кремові рум’яна бажано наносити спонжем для макіяжу.

Як наносити рум’яна

 1. Втягніть щоки, щоб виділити вилиці, та нанесіть на них рум’яна.
 2. Якщо у вас широке обличчя, наносьте рум’яна від вуха до носа вертикально і навскоси.
 3. Якщо ваше обличчя вузьке, наносьте рум’яна горизонтально.
 4. Якщо ви нанесли занадто багато рум’ян, проведіть по обличчю чистим пензликом, а тоді нанесіть трохи пудри для пом'якшення ефекту.

Вибирайте з нашого асортименту практичні рум’яна-стік, палетки рум’ян для різних подій або кремові рум’яна з соковитим ефектом. Рум’яна можна також використовувати в поєднанні з хайлайтером або  бронзером.