Фарбування волосся в домашніх умовах

Ви вибрали
  • Фарбування волосся в домашніх умовах
Фільтр
Лідери продажу

Шукаєте спосіб, як приховати сивину та оживити колір, не витрачаючи коштів на перукаря?

Якщо ви хочете заощадити гроші та зберегти час на очікування відповідної дати в салоні, спробуйте фарби для волосся, призначені для домашнього використання. У такий спосіб упродовж короткого часу ви отримаєте яскравий колір, завдяки якому здивуєте власне оточення.

Ви можете насолодитися еластичним і блискучим пофарбованим волоссям без необхідності відвідувати перукаря. Фарбування в домашніх умовах ви опануєте швидко та просто. Достатньо лише обрати з нашого асортименту гелів для фарбування, шампунів і фарб для волосся саме той продукт, який допоможе вам втілити ваші мрії. У такий спосіб ви зможете без жодних проблем приховати сивину, освітлити чи затемнити волосся або ж лише вдихнути життя у природний колір волосся.

Не забувайте також про шампуні для пофарбованого волосся, які подбають про стійкий ефект фарби.

Як пофарбувати волосся легко та безпечно?

Завжди уважно читайте та дотримуйтесь інструкції з використання. Під час домашнього фарбування не варто недооцінювати важливість тесту на чутливість шкіри. Спочатку спробуйте нанести невелику кількість фарби на передпліччя та почекати 48 годин для отримання результату. Завдяки такому тесту ви зможете запобігти можливої алергічної реакції шкіри голови.

Перед початком процесу фарбування ретельно підготуйтеся. Окрім достатньої кількості фарби для волосся, ви неодмінно оціните також деякі з нижченаведених аксесуарів:

  •  крем для шкіри обличчя, який допоможе видалити фарбу зі шкіри обличчя;
  •  старий рушник, яким ви прикриєте свої плечі;
  •  захисні рукавиці.

Фарбування волосся в домашніх умовах опанує кожен