Тканинні пелюшки

Тканинні пелюшки для комфорту вашого малюка

Бережні до ніжної дитячої шкіри, навколишнього середовища та вашого гаманця. Пелюшки — це класика, яка знову набирає популярності. Як зорієнтуватися в широкому асортименті та дізнатися, які пелюшки найкраще підійдуть вашому малюкові?

Чому варто віддати перевагу тканинним пелюшкам?

  • Комфорт дитини. Вам не доведеться замислюватися над тим, який у них «склад», тоді як у одноразових підгузків він може бути досить довгим і повним таких компонентів, назви яких нічого вам не говорять, і ви не знаєте, як на них відреагує ніжна шкіра дитини. Пелюшки — це просто тканина, яка, найімовірніше, узагалі не подразнює чутливу дитячу шкіру.
  • Екологічність. На відміну від одноразових підгузків, вони не утворюють багато відходів, тож не шкодять довкіллю. Після використання тканинні пелюшки можна випрати, і вони служитимуть вам упродовж довгого часу.
  • Економія. Згідно з підрахунками, тканинні пелюшки обходяться значно дешевше, ніж одноразові підгузки, які потрібно купляти знов і знов. І це включно з витратами на прання! Крім того, їх можна повторно використовувати для другої дитини.
  • Позбавлення від багатьох клопотів. Ви зможете забути не тільки про постійний пошук одноразових підгузків за акційною ціною, їх покупку, доставку та зберігання, але й про проблеми з їх утилізацією та стійким запахом.

Специфіка застосування тканинних пелюшок

Тканинні пелюшки можна розділити на дві основні групи, кожна з яких має свою специфіку.

  • Перша — це варіант «усе в одному» (скорочено AIO від англійського all in one), який майже не відрізняється від одноразових підгузків. Усі шари пелюшки є частиною одного цілого, яке після використання потрібно випрати.
  • Другий варіант — це поєднання верхніх трусиків-підгузків + внутрішніх вкладок. Для обох частин існує безліч варіантів матеріалів, способів фіксації та форм. Їх можна придбати окремо. Заміна таких пелюшок завжди складається з двох кроків.

Види пелюшок (внутрішніх вкладок) за матеріалом

Ви можете придбати поглинальну внутрішню вкладку до верхніх трусиків з різних матеріалів, кожен з яких, відповідно, має свої переваги та недоліки. Матеріалом вкладки може бути махра, фліс, велюр або креп.

  • Бавовна— найпоширеніший матеріал (часто з різними добавками). Бавовняні пелюшки мають чудову поглинальну здатність, міцні, добре тягнуться, дешеві порівняно з іншими видами пелюшок і підгузків та відмінно підходять для частого прання. Їхній недолік полягає в самій сировині, адже вирощування бавовни пов’язане з виробництвом великої кількості інсектицидів і вимагає великих затрат води. Рішення — пелюшки з органічної бавовни. Наша порада: якщо на бавовняних пелюшках є цікавий принт, переодягання малюка перетворюється на захопливе та веселе заняття.
  • Бамбук— волокно для виробництва бамбукових пелюшок обробляється іншим способом, тому вони вирізняються своєю м’якістю та шовковистим блиском. Поглинальні властивості таких пелюшок ще ефективніші, ніж у бавовняних. Крім того, бамбук швидко росте й не потребує хімічних добрив чи великих затрат води. 

Види пелюшок за формою

Давайте розглянемо, які поглинальні вкладки доступні на вибір.

  • Квадратні пелюшки: найпоширеніший вибір для найменших малюків. Їхня вартість низька, а поглинальні властивості є достатніми для маленьких дітей. Окрім того, вони дуже швидко сохнуть. Просто покладіть квадратну пелюшку у верхню частину трусиків-підгузків, і ваш малюк перебуватиме в комфорті та сухості.

Наша порада: квадратні тканинні пелюшки можна також використовувати замість нагрудника, для витирання ротика дитини, для захисту візка або переодягання малюка.

  • Вкладки для підгузків: використовуються для збільшення поглинальної здатності, коли квадратних пелюшок уже не вистачає. Зазвичай вони сумісні з іншими тканинними пелюшками. Ви можете купити вкладки багатьох форм і розмірів: коротші для найменших немовлят, довші — для старших діток. Що стосується матеріалу, бамбукові вкладки для підгузків уже стали класикою.

Тканинні пелюшки неодмінно сподобаються вам і вашому малюкові. З якої б причини ви їх не вибрали, бавовняні або бамбукові пелюшки вас не розчарують. Окрім того, якщо ви придбаєте пелюшки з принтом, міняти та прати їх буде ще веселіше. Шукаєте екологічне рішення для подорожей, де не буде можливості прати? Тоді еко-підгузки — ідеальний компроміс. Вибирайте найкращі пелюшки для немовлят на notino.ua!