Що таке London Look? 

 
Непередбачуваний. Індивідуальний. Автентичний. Незалежний. Стиль — це більше, ніж просто макіяж. Стиль — це особистість. Характер. Унікальність. Чи це я? Сучасна? Несучасна? Лише ти сама визначаєш межі того, в чому почуваєшся добре. Забудь про будь-які ярлики й упередження. Я унікальна! В цілому світі не існує схожої особи. А це мені дуже подобається! Кінець будь-яких обмежень! Не піддавайся на переконання, що цей стиль не для тебе, що цей макіяж тобі не личить.

весь текст скритий текст

Про бренд Rimmel

Станьте відважною та перетніть межі краси. Декоративна косметика Rimmel руйнує правила, створює нетрадиційні стилі та шукає нові способи для самовизначення.

 

Уже від самого початку цей лондонський бренд був революційним. У 1834 році його заснував Юджин Ріммель (Eugene Rimmel), а його перший продукт — губна помада Rimmel — миттєво став культовим. Причиною цього є унікальний склад помади без шкідливих домішок, а також те, що її могла придбати будь-яка жінка. Загалом назва Rimmel стала стандартною для губної помади, й окрім цього виник легендарний слоган Get the London Look. Сьогодні туш для вій Rimmel, лак для нігтів Rimmel, губна помада Rimmel або тональний крем Rimmel — лише маленька частина з портфоліо бренду. Не бійтеся експериментів із макіяжем, дозвольте своїй особистості виділятися, будьте тим, ким би ви хотіли бути! Продукти Rimmel — це виклик вашим межам. Станьте відважними та перетніть їх!

весь текст скритий текст

Зобразити найпродаваніші За ціною

12 3 4

12 3 4 Зобразити наступні