Culti

Лідери продажу

Теплий аромат, який зачарує вас і подарує затишок, щойно ви відкриєте двері своєї оселі. Свіжий аромат, що наповнить ваш автомобіль і зробить вашу подорож максимально комфортною. Випрана білизна, улюблений аромат якої не вивітрюється ще довгий час. Усе це вам забезпечать продукти італійського бренда Culti Milano.

В основу бренда Culti лягла ідея італійця Алессандро Аґраті (Alessandro Agrati), який уявив собі світ, де всі приміщення мають індивідуальні аромати, якими просякнутий кожен квадратний метр. Йому хотілося, щоб приємну атмосферу створював не тільки красивий інтер’єр, а й запах. Саме тому в 1990 році на світ з’явився Culti Decor — перший дифузор бренда Culti, що містив першокласні ароматичні компоненти, які використовуються для виготовлення парфумів класу «люкс».

У широкому асортименті цього італійського бренда ви знайдете очеретяні дифузори Culti, які наповнюють приміщення ароматом завдяки очеретяним паличкам, намоченим у ароматичні олії. Дуже популярними є й розкішні свічки Culti, виготовлені з якісного воску, що подарують вашій оселі теплий аромат. Любителям затишку сподобаються спреї для оселі Culti з теплими деревними нотками.

Переконайтесь і ви на власному досвіді, що бренд Culti заслужено є одним із найкращих на ринку, оскільки він пропонує унікальні та розкішні аромати для дому.