Сонцезахисні креми для дітей та матусь

Фільтр
Лідери продажу

Як обрати найкращий сонцезахисний крем для дітей?

Найкращий сонцезахисний крем для дітей забезпечить чутливій дитячій шкірі ефективний захист від сонця. Відтепер шкіра вашого малюка буде захищеною не лише під час відпочинку на морі, але й на щодень.

Дитяча шкіра не тільки чутливіша, а й значно тонша, ніж у дорослих, і тому схильна до опіків. Класичний сонцезахисний крем для дорослих не підійде для дітей, адже може викликати подразнення. Для ефективного захисту дитячої шкіри, який запобігатиме не лише опікам, а й дерматологічним захворюванням, користуйтеся спеціальною сонцезахисною олійкою для дітей або сонцезахисними кремами для дітей і немовлят.

За якими критеріями слід вибирати дитячий сонцезахисний крем?

На що звернути увагу, вибираючи сонцезахисний крем для дітей?

  • Захисний фактор — для дитячої шкіри рекомендовано застосовувати дитячі креми із захисним фактором не менше 30, однак найкраще — SPF 50.
  • Водостійкість— цю практичну властивість дитячого сонцезахисного крему ви особливо оціните у відкритому басейні або біля моря, коли діти постійно бігають з води на пляж і навпаки.
  • Склад— якісний сонцезахисний крем для дітей не містить компонентів, які можуть подразнювати шкіру, а також ароматизаторів, консервантів чи будь-яких інших алергенів. Безпечніше обирати серед природних або мінеральних сонцезахисних кремів для дітей. Якщо у вашої дитини атопічний дерматит, виберіть неподразнювальний сонцезахисний крем для дітей з атопічною екземою.

Види сонцезахисних кремів для дітей

Ми пропонуємо широкий асортимент сонцезахисних кремів для дітей будь-якого віку: від немовлят до дітей старшого віку, шкіра яких уже менш чутлива.

  • Сонцезахисний крем для новонароджених і немовлят — обов’язковий захист для малюків, навіть коли вони перебувають у тіні.
  • Сонцезахисний крем для дітей має густішу консистенцію, а тому для його нанесення може знадобитися трохи більше часу. Однак завдяки повільному поглинанню ви не пропустите жодної ділянки на тілі, забезпечивши своєму малюку комплексний захист від сонця.
  • Сонцезахисний спрей для дітей надзвичайно практичний, адже наноситься швидко та легко. Однак він має менш густу консистенцію, тож його варто застосовувати частіше, ніж сонцезахисний крем.

Наша порада. Якщо ваша дитина перебуває на вулиці впродовж тривалого часу, будь-який із цих засобів — дитячий лосьйон, крем або спрей для засмаги — необхідно застосовувати повторно кожні дві-три години.

Обирайте з широкого асортименту сонцезахисних кремів La Roche-Posay, Bioderma або Eucerin та насолоджуйтеся сонячними днями, не турбуючись про опіки або дерматологічні проблеми.