Перейти до основного вмісту

Baobab

Baobab

Джерелами натхнення для створення ароматичних свічок і дифузорів бельгійського бренду Baobab стали дика природа, подорожі й спогади про далекі місця Африки. Ваші почуття зачарують не лише оригінальні поєднання ароматів, але й чудовий дизайн, який прикрасить ваш інтер'єр і створить затишну атмосферу.

 

Бренд Baobab заснований у 2002 році в чарівній Танзанії, Африка. За виробництвом свічок і дифузорів від самого початку стоять найкращі європейські майстри й ретельно відібрані матеріали. Віск із Німеччини вручну відливається шар за шаром, скляні флакони видуваються майстрами-склярами з Польщі, керамічні контейнери виготовляються вручну в Португалії, шкіряні етикетки на плетених свічках походять з Італії, ґноти виготовлені з єгипетської бавовни, аромати створюють кращі парфумери Грасса – історичного центру парфумерії. Загальний дизайн й упаковка свічок створені в Бельгії, яка відома своєю креативністю й елегантністю у сфері мистецтва.

Кожен дифузор і свічка Baobab є оригінальним виробом ручної роботи, який принесе у ваш дім неповторний шарм Baobab. Свічки Baobab Collection допоможуть вам відкрити не лише яскраві пейзажі Африки, а й інших куточків світу. Наприклад, колекція Baobab Pearls отримала свою назву завдяки красі тихоокеанських дорогоцінних перлин. Завдяки іншим колекціям ви зможете подумки перенестися й в інші місця: від єгипетських пірамід і кордонів Китаю до українських степів. Дифузори Baobab підкорять вас своєю довговічністю й можливістю багаторазового наповнення.

весь текст скритий текст