Відбілююча зубна паста

Фільтр
Лідери продажу

Шукаєте делікатний засіб для відбілювання зубів вдома? Або просто не наважуєтесь піти до стоматолога? Відбілююча зубна паста забезпечить професійний результат уже після кількох застосувань.

Як працює відбілююча зубна паста?

Основним завданням зубної пасти для відбілювання зубів є усунення з поверхні зубної емалі пігментації, викликаної кавою, чаєм та деякою їжею. Як наслідок, зуби повертають свою природну білизну.

Пасти для відбілювання зубів діють за двома принципами: фізичним або хімічним. Перший тип зубної пасти містить велику кількість абразивних компонентів або дрібних частинок, які механічно відшліфовують зубну емаль.

Відбілювальні зубні пасти, які діють за хімічним принципом, містять пероксид, що видаляє кольорові пігменти в самій структурі зуба.

Чорна відбілююча зубна паста

Хочете відбілити зуби природним шляхом? Спробуйте відбілювання зубів за допомогою чорного вугілля! Хіт останніх років, так звана чорна відбілююча паста, здивує вас отриманим результатом. Її колір обумовлений вмістом активованого вугілля, яке в делікатний і природний спосіб видаляє із зубів плями та наліт.

ПОРАДА. Не менш популярним, ніж чорна зубна паста, є відбілюючий порошок для зубів, який повертає їм білосніжний колір. Відбілюючий порошок діє за тим самим принципом, що й паста, однак відрізняється тим, що не містить сполучної речовини.

Через скільки часу стають помітними результати відбілювання зубів зубною пастою?

Навіть найкраща відбілююча паста не забезпечить таких результатів, як відбілювання зубів у стоматолога. Ефект завжди залежить від самої пасти, її складу та відбілювальних властивостей.

Якщо ви бажаєте відбілити зуби на один-два відтінки, то відбілювальна зубна паста — це саме те, що вам потрібно. Результати стануть помітними через кілька тижнів або місяців.

Посміхайтеся від вуха до вуха! На нашому сайті представлено широкий асортимент ефективних відбілюючих зубних паст від популярних брендів, як-от Swissdent, Curaprox, Opalescence або Oral B