Очищення шкіри та зняття макіяжу

Фільтр
Цінова категорія

-

Бренд
Зобразити наступні
Оцінка
 •   312
 •   52
 •   25
 •   10
 •   12
Лідери продажу

Бездоганна шкіра може стати реальністю. Дотримуйтесь золотого правила трьох: ніжне ранкове очищення обличчя, ретельне зняття макіяжу та вечірнє глибинне очищення шкіри! Дотримуйтеся правильної процедури догляду за шкірою, вибравши якісні засоби для зняття макіяжу й очищення для вашого типу шкіри, та насолоджуйтесь сяючим обличчям без проявів акне, закупорених пор і передчасних зморшок.

Засоби для зняття макіяжу за типом шкіри

Одним із найважливіших аспектів користування декоративною косметикою є й обов'язкове зняття макіяжу. Під косметичними засобами шкіра не може дихати та виводити шкідливі токсини протягом ночі. Однак шкіра не в усіх однакова, кожен тип шкіри потребує тільки призначених спеціально для нього засобів для зняття макіяжу. Які засоби підходять саме для вас?

 • Суха шкіра — олійка, молочко або бальзам для зняття макіяжу, які не сушать шкіру
 • Чутлива шкіра — ніжне молочко, кокосова або мигдалева олійка для зняття макіяжу, які не подразнюють шкіру
 • Комбінована та жирна шкіра — гелі та пінки для зняття макіяжу, які необхідно змивати водою та які усувають зі шкіри надлишки шкірного сала
 • Проблемна шкіра — вода або гель для зняття макіяжу, до складу яких входять компоненти від акне

Поради щодо правильного зняття макіяжу

 1. Спершу скористайтеся засобом для зняття макіяжу очей. Тільки опісля приступайте до зняття макіяжу зі шкіри.
 2. Засіб для зняття макіяжу наносьте на косметичні диски.
 3. Знімаючи макіяж, рухайтеся від центру обличчя до його країв.
 4. Використовуйте таку кількість дисків, доки останній не буде абсолютно чистим.

Наша порада. Потрібно швидко зняти макіяж у поїздках і подорожах? Спробуйте практичні серветки для зняття макіяжу!

Ранкове очищення обличчя

Під час сну відбувається процес так званого самоочищення шкіри — накопичені в ній протягом дня забруднення виходять на поверхню. Їх необхідно усунути, щоб шкіра могла вбирати поживні речовини з денного крему та ретельно тримала макіяж. Зрозуміло, що вранці у вас не так багато часу, тому достатньо застосовувати очищувальну воду, яка одночасно очищає й освіжає шкіру.

Вечірнє очищення шкіри

Протягом дня на шкірі осідає значна кількість шкідливих речовин. Отож вечірній догляд за обличчям неможливий без якісної косметики для очищення шкіри.

Поради та рекомендації для ефективного очищення шкіри обличчя:

 1. Використовуйте очищувальний засіб відповідно до типу вашої шкіри: жирна шкіра оцінить гель для очищення обличчя , суха навпаки — більш жирну олійку для очищення шкіри, для чутливої ​​шкіри підійде ніжна пінка для очищення обличчя.
 1. Принаймні раз на тиждень застосовуйте скраб для шкіри обличчя, щоб усунути з неї ороговілі клітини.
 2. Для очищення пор чудово підходить щіточка для очищення шкіри обличчя, що усуває чорні цятки та забруднення з її глибоких шарів.
 3. Надійним помічником у подорожах або за відсутності часу є міцелярна вода. Вона швидко й ретельно знімає макіяж і очищає шкіру.
 4. Для миття обличчя чудово підходить спонж коньяку для очищення шкіри обличчя, який ніжно доглядає за чутливою ​​шкірою, а також виконує функцію делікатного пілінгу.
 5. Для особливо жирної шкіри корисно принаймні раз на тиждень наносити маску для глибинного очищення шкіри обличчя, яка позбавляє шкіру від токсинів, звужує пори та регулює вироблення шкірного сала.
 6. Очистивши обличчя, щоразу застосовуйте тонік для шкіри, який збалансовує рівень її рН та звужує пори. Тільки після цього наносьте сироватку та крем для обличчя.

На сайті notino.ua представлено також натуральні засоби для зняття макіяжу та засоби для очищення шкіри для чоловіків. Відкрийте для себе всі важливі засоби для очищення шкіри від Bioderma, Clinique, Neutrogena й інших всесвітньо відомих брендів за вигідними цінами!