Перейти до основного вмісту

Clinique

Про бренд Clinique

Доглядова й декоративна косметика з ефективним, безпечним і клінічно перевіреним складом, розроблена в співпраці з дерматологами. Американський бренд Clinique уникає використання алергенів і подразнювальних інгредієнтів під час виробництва, запобігаючи таким чином можливому пошкодженню шкіри. Результат – високоякісний гіпоалергенний макіяж і догляд, який потішить вашу шкіру.

Бренд Clinique був заснований у 1968 році, коли на ринку з'явилися перші лінійки засобів догляду за шкірою обличчя й тіла. Із самого початку для бренду було важливо поєднувати активні компоненти на основі останніх наукових відкриттів, щоб досягти максимального ефекту й не подразнювати шкіру. Косметика Clinique не містить ароматизаторів, фталатів, проходить суворі тестування на алергію, тому підходить навіть для найчутливішої шкіри.

Спробуйте косметику, компоненти якої постійно вдосконалюються у співпраці з науковцями, дослідниками, лікарями й сертифікованими дерматологами, щоб забезпечити найкращі результати без подразнення шкіри. Окрім розкішної доглядової й декоративної косметики варті уваги й аромати Clinique, серед яких ви знайдете ідеальні парфуми Clinique для себе і своїх близьких. Жінок неодмінно привабить парфумована вода Clinique Happy, наповнена квітковими й фруктовими нотами, натомість чоловіків зацікавить туалетна вода Clinique Happy for Men, яка приховує в собі аромат цитрусових.

весь текст скритий текст