Бронзери

Фільтр
Лідери продажу

Мрієте про засмаглу шкіру навіть протягом холодних місяців? З якісним бронзером ви виглядатимете засмаглою, наче щойно повернулися з літньої відпустки.

Бронзер також підходить для контурування обличчя — достатньо лише дотримуватись кількох перевірених правил.

Який бронзер обрати?

Якщо ви ніколи раніше не використовували бронзер, то радимо почати з пудри-бронзера або пудри-бронзера в кульках. Такі бронзери дуже прості в використанні. Просто нанесіть його легким рухом пензлика під вилиці, на скроні, навколо підборіддя та на крила носа, поступово додаючи інтенсивності. Розсипчасті бронзери легко розтушовуються, запобігаючи небажаному штучному ефекту.

Окрім розсипчастих бронзерів можна також придбати рідкий бронзер або бронзер у стіку. Достатньо трохи попрактикуватися, і вам вдасться досягнути ефекту природно засмаглої шкіри.

Чим краще наносити бронзер?

Це залежить від вашої майстерності, досвіду й уподобань. Якщо вам уже неодноразово доводилося користуватися бронзером, можете наносити його губкою. А ось початківцям рекомендуємо використовувати великий пензлик, за допомогою якого можна надати своїй шкірі природного вигляду.

Спробуйте бронзер від Catrice або пудри-бронзери від L’Oréal Paris чи NYX Professional Makeup. Подаруйте собі сяючий та засмаглий вигляд!