Ви вибрали

  • Косметика та аксесуари
  • Макіяж
  • Палетки

Зобразити фільтр Приховати фільтр

Зобразити найпродаваніші За ціною

12 3 12

12 3 4 5 12 Зобразити наступні

Виділіть переваги вашого обличчя та підкресліть цим свою красу. В асортименті Notino ви знайдете палетки для контурування обличчя, палетки хайлайтерів, палетки тіней для повік, набори для повік і брів, а також багатофункціональні палетки для універсального використання.

 

За допомогою палетки для контурування ви з легкістю зробите обличчя привітнішим і замаскуєте його недоліки. Палетки коректорів використовуються для маскування різних недоліків шкіри: темних кіл під очима, акне та почервоніння. За допомогою палетки тіней для повік ваш погляд стане більш виразним, а довершити його ви зможете завдяки набору для моделювання ідеальної форми брів, який виділить ваші брови та підкреслить їхню природну форму. Однак не варто забувати й про губи! За допомогою палетки губних помад ви зможете вибрати ідеальний відтінок для будь-якого випадку.

Спробуйте, наприклад, легендарні палетки Naked від Urban Decay або виберіть з широкого спектру палітр інших відомих брендів, таких як the Balm, Makeup Revolution, BrushArt, Catrice тощо.

весь текст скритий текст