Радіоняня

Радіоняня — незамінний помічник кожної матусі

Як тримати свою дитину під наглядом 24 години на добу? Радіо няні для дітей дадуть вам таку можливість. Вони функціонують дуже просто: як маленькі радіоприймачі, ідеально пристосовані для постійного контролю за дитиною.

Чому вам варто придбати радіо няню?

Якщо скласти список найбільш необхідних речей для немовлят, радіо няня посідатиме в ньому одне з перших місць. Цей маленький пристрій суттєво полегшить вам догляд за малюком.

 • У вас буде можливість відійти у справах, не боячись залишити своє маля наодинці. Ви можете спокійно присвятити час приготуванню їжі, прибиранню, роботі або відпочинку, будучи на 100 % упевненою, що з вашою дитиною усе гаразд.
 • Належна соціалізація. Для мам, які не мають електронної няні, безтурботно посидіти з друзями на терасі, щойно дитина засне в ліжечку — недоступна розкіш.
 • Якісний відпочинок. Ви особливо оціните цей пристрій під час поїздок. З таким помічником набагато легше гарно провести час поза домом.
 • Суперсила. Деякі радіо няні дають можливість контролювати температуру в дитячій кімнаті, можуть відтворювати колискову та випромінювати заспокійливе світло. А ще ви матимете змогу заспокоювати дитину своїм голосом навіть на відстані.
 • Допомога під час засинання. Коли ви вирішите розпочати підготовку малюка до самостійного засинання без мами, радіо няня виявиться особливо корисною.

Основні види електронних нянь для дитини

Як вибрати найкращу електронну няню? Насамперед вам слід продумати, які функції вона має виконувати.

 • Радіо няня: забезпечує звуковий контроль над дитиною та чудово підходить матусям для базових потреб. Радіо няня, як правило, дешевша та має більший діапазон дії, ніж відео няня з монітором. Окрім того, радіо няні дуже компактні, а тому ідеально підходять для подорожей.
 • Відео няня: забезпечує також візуальний контроль над малюком. Не потрібно відразу бігти до дитини тільки через те, що вона заворушилася під час сну. Зазвичай електронна няня з камерою трохи дорожча, ніж радіо няня, має менший діапазон дії, а її сигнал більш схильний до перешкод.
 • Електронна няня з монітором дихання: педіатри рекомендують контролювати дихання малюка до одного року. Тому поєднання цифрової няні з монітором дихання стане для вас незамінним помічником.

Чим відрізняються електронні няні?

Електронні няні відрізняються за технічними параметрами, про які варто дізнатися перед покупкою.

 • Передача звуку може здійснюватися в аналоговому, цифровому форматі або через мережу Інтернет. Аналогова радіо няня має великий діапазон дії (ідеально підходить для великої квартири або для приватного будинку із садом), проте її сигнал частіше переривається. Цифрові няні, навпаки, мають менший діапазон дії (ідеально підходять для міста та невеликих квартир), але перешкоди в сигналі зустрічаються рідше. Інтернет-няні залежать від підключення до мережі, тому ідеально підходять для дому та менше — для подорожей. До них також належіть смарт-няні, які функціонують за принципом передавача та додатка в смартфоні.
 • Іншими важливими характеристиками є діапазон дії та кількість каналів. У невеликих квартирах зазвичай немає проблем із діапазоном сигналу. Якщо ви живете у великому будинку з багатьма перешкодами (стіни, дерева в саду тощо), то важливим критерієм вибору для вас має бути великий діапазон дії. Крім того, чим більше каналів, тим вища ймовірність того, що ви знайдете належний, якому нічого не перешкоджатиме.
 • Живлення для постійної готовності електронної няні до роботи забезпечується батарейками (змінними або акумуляторними), підключенням до мережі або USB-кабелем. Ви неодмінно оціните можливість живлення від батарейок (бездротова радіо няня) під час подорожей.

Ці критерії мають стати основними для вибору найкращої електронної няні, яка відповідатиме всім вашим вимогам. Незалежно від того, буде це радіо няня чи відео няня з камерою, більшість із них також порадують вас додатковими спеціальними функціями, як-от двосторонній зв’язок, відтворення колискової, датчики для контролю середовища в кімнаті, системи сигналізації, коли радіо няня знаходиться поза зоною досяжності, тощо. Вибирайте найкращу електронну няню й будьте впевнені в безпеці та комфорті свого малюка!