Жирне волосся

Ви вибрали
  • Жирне волосся
  • Для жінок
Фільтр
Цінова категорія

-

Подарунки та акції
Оцінка
  •   25
  •   14
  •   5
  •   3
  •   1
Лідери продажу

Вас турбує жирне волосся? Забудьте про щоденне миття та ховання волосся у хвіст. Існує ефективніше рішення!

Як позбутися проблеми жирного волосся? Її причиною, окрім стресу, гормонального дисбалансу або неправильного харчування, може бути також користування невідповідною косметикою для волосся. Тож основа основ полягає у виборі належного шампуню для жирного волосся, який запобігає жирності волосся та додає йому об'єму й повітряної легкості.

Рекомендований догляд за жирним волоссям

Нанесіть шампунь для жирного волосся, акуратно втираючи його в шкіру голови круговими масажними рухами. Не тріть волосся та не тисніть на шкіру. Змивайте прохолодною або холодною водою. Холодна вода сприяє закриттю пор на шкірі голови, запобігаючи надмірній жирності волосся.

При дуже жирному волоссі фахівці рекомендують тренувати його, подовжуючи інтервали між миттями. Чим частіше ви миєте волосся, тим більше шкірного сала виробляє шкіра голови!

Але як замаскувати жирне волосся, не миючи його та не ховаючи в пучок? Спробуйте сухий шампунь. Після його нанесення волосся стає красивим і свіжим, ніби щойно вимитим!

Що допомагає боротися з жирністю волосся, окрім шампуню?

Як доглядати за жирним волоссям, коли одного шампуню недостатньо? Застосовуйте маску для жирного волосся один або два рази на тиждень. Вона живить волосся та усуває зі шкіри голови надлишки шкірного сала.

Неймовірно сприятливо на жирну шкіру голови також впливає скраб для волосся, який видаляє з неї забруднення та залишки засобів для укладання волосся. В обох випадках покращення помітно після першого ж застосування!

Жирна лупа та свербіння

Жирність волосся часто супроводжується появою жирної лупи. Для боротьби з ними створено шампунь від жирної лупи, який усуває жирні лусочки, одночасно запобігаючи утворенню нової лупи протягом кількох тижнів.

У разі постійного відчуття свербіння неодмінно спробуйте шампунь для жирного волосся з вітаміном Е, який заспокоює та відновлює шкіру голови. Чудовим рішенням також є натуральні шампуні для жирного волосся. Окрім заспокоєння подразненої шкіри голови, вони сповнюють волосся чудовим ароматом!

На сайті notino.ua запропоновано найкращі засоби для жирного волосся за вигідними цінами від Kérastase, Framesi й інших експертів із догляду за волоссям!