Перейти до основного вмісту

Парфуми Creed

Вже понад 250 років бренд Creed створює надзвичайні аромати для королівських родин і вимогливих клієнтів із вишуканим смаком.

 

Із 1760 року, коли Джеймс Генрі Крід заснував компанію в Лондоні, вона передається від батька до сина.

Бренд Creed, окрім своєї довгої та величної історії, цікавий також завдяки використанню старовинної техніки обробки рідкісних матеріалів, обраних для виробництва власних неперевершених парфумів. Creed надає перевагу натуральній сировині найвищої якості над синтетичними альтернативами.

Парфумами Creed гордо користувались важливі історичні постаті, наприклад королева Вікторія, австрійський король Франц Йосиф і його дружина Сісі, сер Вінстон Черчилль і президент Джон Кеннеді. Creed і сьогодні залишається брендом королівських і президентських родин, використовує його як Мішель Обама, так і Кетрін, герцогиня Кембриджська.

В асортимент Creed входять парфуми для чоловіків, жінок, а також унісекс-аромати з використанням елегантних флаконів, які відображають історичну спадщину в сучасному дизайні. Одними з найславетніших парфумів Creed є Green Irish Tweed 1985 року. В останні роки спостерігається величезний успіх фруктово-мускусного аромату Creed Aventus, натхненного драматичним життям Наполеона Бонапарта.

Бренд Creed – це мистецтво створення парфумів, чиста розкіш, непідвладність часу та сучасний підхід до історичної спадщини.

весь текст скритий текст