Про бренд Dior

Dior — безсмертний символ елегантності, краси та жіночності. Цей, мабуть, найбільш ексклюзивний французький бренд заснував модельєр Крістіан Діор (Christian Dior) у 1946 році. Його перша колекція New Look викликала революцію та увійшла в історію моди. Перші парфуми Dior не змусили довго на себе чекати. Крістіан, натхнений своєю сестрою, назвав їх Miss Dior.

 

Парфуми Dior тісно пов'язані з Францією. Містечко Грасс у Провансі подарувало Крістіану нескінченне натхнення. Діор розповідав, що в цьому місті він відчуває себе модельєром, так само як і парфумером. Грасс розташований у чудовому місці — між горами та морем. Компанія Dior до сьогодні вирощує жасмин і троянди — унікальні квіти з чудовими ароматами в оригінальному середовищі.

У креативних лабораторіях Dior у Парижі створюють понад 2500 компонентів для окремих парфумів. Найкращі світові виробники ретельно відбирають компоненти, які постачають. Класичні парфуми доповнюються вишуканими, автентичними та продуманими ароматами колекції Dior Private Collection, які виготовляють вручну, роблячи акцент на традиційному парфумерному ремеслі.

весь текст скритий текст

Лідери продажу