Перейти до основного вмісту

Типи шкіри: А вам відомо, який у вас і як за ним доглядати?

Оберіть індивідуальний догляд для вашої шкіри! Ми підготували для вас найкращі засоби для нормальної, чутливої, жирної, сухої та проблемної шкіри. Ви не знаєте, як розпізнати свій тип шкіри, а також як за нею доглядати? Ознайомтесь із характеристиками типів шкіри, які ми спеціально підготували для вас, а також із декількома простими порадами для щоденного догляду.

Нормальна шкіра

Ознаки:
Шкіра не надто суха, не надто жирна. Зазвичай вона не має проблем з акне чи розширеними порами. Майже не буває подразненою та стягненою.

Способи догляду за нормальною шкірою:
Навіть якщо ваша шкіра не має жодних проблем, вона все одно вимагає регулярного догляду, щоб завжди бути зволоженою та уникнути передчасного старіння.Очистіть шкіру щоранку та щовечора, нанесіть живильну сироватку та крем. Один раз на тиждень очистіть шкіру від відмерлих клітин за допомогою пілінгу та насолоджуйтесь відчуттям здорової та свіжої шкіри. 

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Суха шкіра

Ознаки:
Помітно суха, стягнена, лущиться, дещо загрубіла на дотик. Часто свербить. Більш схильна до утворення зморшок.

Способи догляду за сухою шкірою:
Для зняття макіяжу зі сухої шкіри використовуйте молочко, олійку або воду для зняття макіяжу без вмісту спирту й інших компонентів, які могли би її висушувати. Для інтенсивного зволоження двічі на день наносіть на обличчя живильний крем, однак перед цим скористайтесь зволожувальною сироваткою або бустером із гіалуроновою кислотою. Один раз на тиждень використовуйте зволожувальну маску. В такий спосіб ваша шкіра поступово омолодиться й отримає нове життя.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Чутлива шкіра

Ознаки:
Часто з’являються неприємні пекучі відчуття на шкірі, почервоніння. Іноді можуть з’явитися прищі внаслідок подразнення.

Способи догляду за чутливою шкірою:
Для зняття макіяжу з чутливої шкіри використовуйте спеціальні засоби, такі як очисне молочко чи пінку. Заспокойте шкіру за допомогою тоніка, зволожте сироваткою з легкою структурою, а потім нанесіть крем. Не забувайте також про крем для очей для чутливої шкіри. Намагайтеся не використовувати косметику із вмістом спирту, ароматизаторів та інших потенційних подразників. Після цих процедур ваша шкіра почуватиметься набагато краще.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Комбінована шкіра

Ознаки:
У Т-зоні комбінована шкіра більш жирна, а на інших ділянках вона радше суха.

Способи догляду за комбінованою шкірою:
У догляді за комбінованою шкірою вам стануть у пригоді засоби, що нададуть матовості блискучим ділянкам обличчя та водночас зволожать сухі. Ретельно знімайте макіяж і очищуйте шкіру двічі на день. Заспокоївши шкіру тоніком, нанесіть легку сироватку, а після цього зволожувальний крем із матовим ефектом. Правильний догляд вирівняє вашу шкіру, яка випромінюватиме здоров’я.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Жирна шкіра

Ознаки:
Швидко стає жирною та сильно блищить. Страждає від розширених і забитих пір. Погано тримає макіяж.

Способи догляду за жирною шкірою:
Жирна шкіра вимагає більш ретельного та правильного зняття макіяжу й очищення. Для цього ідеально підходять гелі та пінки для зняття макіяжу, що змиваються водою. Обирайте нежирні креми з легкою гелевою текстурою, яка не забиває пори. Декілька разів на місяць використовуйте легкий пілінг і очисну маску. Використовуйте злегка матувальні засоби та назавжди попрощайтеся з небажаним блиском.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Проблемна шкіра

Ознаки:
Страждає від акне, чорних цяток і розширених пор. Текстура та тон шкіри неоднорідні.

Способи догляду за проблемною шкірою:
Найкращим вибором стануть дермокосметичні засоби, які спеціально призначені для акне й інших недоліків шкіри. Почніть із глибокого очищення шкіри гелем або водичкою. Застосуйте заспокійливий тонік, некомедогенний крем і локальний відновлювальний засіб, який слід нанести безпосередньо на проблемні місця. З таким доглядом ваша шкіра точно вам віддячить.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ