Перейти до основного вмісту

Sesderma

Про бренд Sesderma

Sesderma — це бренд інноваційної дермокосметики, продукцію якого створено на основі відкриттів світової дерматології та генної косметики. Цей іспанський бренд задає тенденції сучасного догляду за шкірою, а його продукція є максимально ефективною: вона здобула цілий ряд престижних нагород.

 

Історія бренда Sesderma розпочалась у 1989 році, коли її заснував усесвітньо відомий дерматолог доктор Габріель Серрано (Dr. Gabriel Serrano). Зараз косметика Sesderma продається майже в 60 країнах світу, а також вона отримала справжнє визнання як клієнтів, так і професіоналів. У той же час Sesderma була однією з перших компаній, що представили дермокосметику з революційною нанотехнологією, що дозволяє активним речовинам проникати в найглибші шари шкіри. 

До найпопулярніших лінійок цього бренда належать Sesderma C-Vit і Sesderma Azelac, а саме маска Sesderma, пілінг Sesderma або гель Sesderma для обличчя й тіла Sesderma Salises. Також особливої уваги заслуговує очищувальне молочко Sesderma Hidraderm Facial або сонцезахисні засоби Sesderma SPF 50.

весь текст скритий текст