Перейти до основного вмісту
Кожен чоловік — унікальний, так само, як і його шкіра. Ідея, що регулярний косметичний догляд — лише для жінок, давно застаріла. У 1985 році виникла нова косметична колекція Biotherm Homme, призначена спеціально для чоловіків. Чоловіки також мають змогу насолоджуватися відчуттям доглянутої шкіри, подарованим, наприклад, кремом від зморшок, зволожувальними засобами або відновлювальною сироваткою Biotherm Homme.

 

Ви відчули втрату пружності своєї шкіри? Шукаєте способи позбутися жирної шкіри? Хочете заспокоїти подразнення після гоління? Немає значення, що саме непокоїть вашу шкіру, Biotherm Homme запропонує вам рішення для кожної проблеми.
Косметика Biotherm Homme забезпечить вашій шкірі максимальний догляд і завжди задовольнить її актуальні потреби. Тут ви знайдете все для свого щоденного ритуалу догляду за шкірою. Варто згадати колекцію Biotherm Homme Aquapower. Унікальна продукція приховує в собі особливу зволожувальну силу термальних вод, поверне вашій шкірі втрачену пружність і зробить її надзвичайно ніжною.

весь текст скритий текст