Перейти до основного вмісту

Sol de Janeiro

Sol de Janeiro

Любіть та пишайтесь собою! У цьому заклику йдеться про красу тіла та те, як її бачить бразильська культура. Американський бренд Sol de Janeiro черпає натхнення у бразильському позитивному сприйнятті тіла, вшановуючи все, що є унікальне та сповнене радості. Косметика Sol de Janeiro — це бразильська краса, що немає жодних правил або формальних обмежень. Її парфумерні продукти та засоби для догляду за шкірою й волоссям огорнуть ніжністю вас і ваше тіло, а ви закохаєтеся в них у відповідь.

 

Бренд Sol de Janeiro був створений 2015 року, коли його засновниця Хіла Янг (Heela Yang) разом із майбутнім креативним директором Марком Капрою (Marc Capra) сформулювали філософію косметики Sol de Janeiro. Любити своє тіло, яким би воно не було, піклуватися про нього й не боятися виставляти на показ його переваги. Саме це втілює перший в історії бренда продукт, — крем Bum Bum Sol de Janeiro. Хоча цей засіб можна наносити на все тіло, творців на його розробку надихнула абсолютно конкретна частина тіла. У Бразилії обожнюють, навіть оспівують сіднички, про які бразильці піклуються, як ніхто інший у світі. Хоча, чому б не поширити цей духмяний, пом'якшувальний та зміцнювальний догляд на все тіло?

Тож відкрийте для себе бренд Sol de Janeiro, який перенесе вас у сонячну Бразилію та подарує радісне відчуття нескінченного літа. Не пройдіть повз знакового крему Brazilian Bum Bum Body Butter, а також колекцію ароматів Sol de Janeiro Brazilian Crush. За словами засновників бренда, важливо торкнутися всіх чуттів тіла, адже саме такою є бразильська краса. Sol de Janeiro parfém є утіленням чуттєвості, ніжності й радості — того, що бразильці називають «cheirosa» або «смаковито духмяний». Тому спробуйте також аромат Sol de Janeiro Cheirosa 71. А ще вартий особливої згадки крем для тіла Coco Cabana Cream Sol de Janeiro, який пом'якшує навіть найсухішу шкіру.

весь текст скритий текст