ПАРФУМИ Hugo Boss

ПРО БРЕНД hugo boss

Бренд Hugo Boss давно став синонімом розкішної й якісної чоловічої моди, аксесуарів і косметики. Уже зі самого початку бренд почав користуватись популярністю завдяки високій якості матеріалів і німецькому відчуттю деталей і точності. Компанія Hugo Boss пишається тим, що її працівники приділяють особливу увагу потребам і побажанням своїх клієнтів.

Це саме стосується й виробництва косметики, де основний акцент роблять на вибір найбільш якісних інгредієнтів. Завдяки вищенаведеним фактам сьогодні Hugo Boss практично диктує правила усій чоловічій моді світу. Незважаючи на це, в Hugo Boss свої парфуми чи ексклюзивний одяг можуть вибрати й жінки.

Перший аромат Hugo Boss з’явився в 90-х роках минулого сторіччя, а тепер бренд представляє декілька лінійок сучасних чоловічих і жіночих парфумів, адаптованих до сучасного стилю життя. Парфуми Hugo Boss створені із прискіпливістю для відображення сильної особистості свого власника, а також для підкреслення його краси.

весь текст скритий текст

Лідери продажу

Hugo BOSS: будьте босом власного стилю

Сьогодні, мабуть, важко знайти людину, яка б ніколи не чула про бренд Hugo Boss. За своє майже 100-літнє існування з невеликої компанії з 20 кравчинями Hugo Boss перетворився на модного гіганта, який тепер є одним із лідерів у світі елітного одягу та парфумів. Hugo Boss працевлаштовує майже 15 тисяч робітників у більш ніж 127 країнах світу.

Своє широке портфоліо та першокласну якість Hugo Boss підтверджує заявою, що клієнти їхнього бренду одягнені ідеально в будь-якій ситуації та за будь-яких обставин. Костюм Hugo Boss, туфлі Hugo Boss, аромати для чоловіків і жінок, усі модні речі й аксесуари Hugo Boss завжди є ідеальним вибором для його клієнтів. Ноу-хау бренду Hugo Boss зосереджено в німецькому місті Метцинген (Metzingen), де й розпочалась історія аромату.

Заснування бренду Hugo Boss

Гуго Фердинанд Босс (Hugo Ferdinand Boss) народився 8 червня 1885 року. Він був п'ятою дитиною Генріха Босса (Heinrich Boss) та його дружини Луїзи (Luise), які володіли магазином нижньої білизни. У 1924 році модельєр Гуго Босс відкрив власну фабрику, що спеціалізувалася на пошитті одягу. У нього працювало від 20 до 30 кравчинь, і бренд Hugo Boss був спрямований на створення комплектного одягу.

Не зважаючи на світові події, які впродовж багатьох років формували бренд та впливали на його розвиток, Hugo Boss залишається популярним до сьогодні. У будь-якому разі, саме сучасність визначає те чим є і що може запропонувати своїм клієнтам бренд Hugo Boss сьогодні.

Hugo Boss як HUGO і BOSS

До весни 2018 року вся продукція бренду — окуляри, аромати, годинники, сукні, костюми та взуття Hugo Boss — продавалася під єдиним логотипом і брендом Hugo Boss. Однак, починаючи від весни 2018 року портфоліо Hugo Boss розділилося на окремі бренди BOSS і HUGO. Обидва бренди пропонують одяг, аксесуари та парфуми, які за якістю та стандартами відповідають бренду Hugo Boss. Такий розподіл допомагає краще задовольнити вимоги клієнтів. А що оберете ви?

Hugo. Boss.

Під брендом BOSS ви знайдете насамперед діловий одяг найвищої якості, а також модні речі для дозвілля. Чоловічі годинники Hugo Boss, сукні, парфуми Hugo Boss BOSS, футболки та поло Hugo Boss, а також інші продукти з портфоліо бренду BOSS відзначаються витонченістю, першокласною якістю та унікальним дизайном.

А для всіх тих, хто воліє задавати напрямок, а не просто слідувати йому, представляємо колекцію Hugo Boss HUGO. Відважний підхід і невимушеність уособлено не лише в повсякденному одязі, а й у жіночих ароматах Hugo Boss HUGO, годинниках та кедах. Hugo Boss HUGO неодмінно сподобається та якнайкраще підійде сучасному поколінню.

Аромат Hugo Boss

На піку популярності серед продукції брендів Hugo Boss BOSS і Hugo Boss HUGO завжди перебував аромат Hugo Boss. Воду після гоління або дезодорант Hugo Boss доповнюють аромати Hugo Boss EDT та EDP.

Парфуми HUGO BOSS для чоловіків

Серед чоловічих ароматів Hugo Boss культовою вважається колекція Hugo Boss Bottled. Найбільш продаваною з цієї колекції стала туалетна вода Hugo Boss Bottled, на основі якої створено безліч інших версій аромату. Hugo Boss Bottled Night, Hugo Boss Intense, Hugo Boss Bottled Unlimited, а також варіанти Tonic або Oud незмінно залишаються улюбленими ароматами чоловіків у всьому світі.

Колекція BOSS Bottled також пропонує воду після гоління та дезодоранти. Подарунковий набір Hugo Boss стане найбажанішим подарунком для будь-якого сучасного чоловіка.

У центрі неповторно успішної колекції Hugo Boss стоїть і туалетна вода Hugo Boss Hugo Boss The Scent, яка причарувала вже безліч чоловіків. ЇЇ спокусливий аромат відтворено й у інших версіях, як-от Boss The Scent Private Accord, або ще глибша парфумована вода Boss The Scent Absolute та Boss The Scent Intense.

Аромати Hugo Boss можна знайти й на поличках молодшого покоління чоловіків, спеціально для яких створено парфуми Hugo Boss HUGO. Аромат, який підійде їм найкраще, вони можуть обрати з колекцій Hugo Boss HUGO Man, HUGO Just Different, HUGO Reserved або HUGO Iced.

Парфуми HUGO BOSS для жінок

Жіночі аромати Hugo Boss є не менш розкішними, ніж чоловічі парфуми того ж бренду. Аромати Hugo Boss Ma Vie зачарували жінок своєю делікатністю та елегантністю. Прихильність завоювала не лише парфумована вода, але й туалетна вода BOSS Ma Vie, що зовсім не дивно, адже вона належить до найбільш культових парфумів світу. Boss The Scent For Her — ще одна колекція, яка стала найбільш продаваною разом зі своєю чоловічою версією Boss The Scent For Him.

Непереборна чуттєвість пронизує цілу колекцію: від першої, неповторної парфумованої води Boss The Scent, крізь глибші й інтенсивніші Boss The Scent Absolute та Boss The Scent Intense, і аж до пристрасної Boss The Scent Private Accord. Будь-який аромат Hugo Boss неодмінно стане джерелом чуттєвої насолоди для вас або ж ідеальним подарунком для ваших близьких.