Гарна шкіра не повинна бути просто мрією! Якісний консилер (англ. concealer) — секретна зброя будь-якої правильної косметички. За мить він замаскує темні кола під очима, сховає акне, капіляри й шрами, а на додачу освітлить шкіру й підкреслить контури обличчя. Дізнайтеся, як обрати найкращий консилер відповідно до конкретної проблеми або типу шкіри, і позбудьтеся недоліків!
Яка різниця між тональним кремом і коректором? Хоча коректор дуже схожий на класичний тональний крем, головна відмінність полягає в більш густій консистенції коректора й у вищій пігментації, завдяки чому ним легше приховувати локальні проблеми шкіри. Тональний крем зазвичай наноситься на все обличчя, тоді як консилер — тільки на місця з певними проблемами: наприклад, на прищі, темні кола або пігментну пляму. Таким чином, тональний крем і консилер утворюють унікальний дует.
Якщо ви дійсно хочете покластися на свій консилер, вибирайте не лише правильний відтінок, а й відповідну текстуру та тип, що підходить саме вашій шкірі.
Якою б не була ваша шкіра — жирною, сухою, проблемною чи зрілою — завдяки правильній консистенції ви гарантовано отримаєте ідеальне злиття коректора зі шкірою.
Твердий консилер у вигляді стіку (так званий cover stick) чи олівця є ідеальним вибором для жирної й проблемної шкіри. Ідеться про консилер із високим рівнем покриття, який достатньо нанести всього в один шар, і він одним рухом замаскує акне, видимі недоліки шкіри й почервоніння навколо рота.
Порада. Якщо вас часто турбують прищі, спробуйте консилер від акне з вмістом саліцилової кислоти та інших корисних речовин, які подбають про заспокоєння шкіри й швидке висихання прищів.
Рідкий консилер
Консилер зі спонжем або аплікатором — це ідеальний коректор для сухої шкіри, тому що не пересушує її. Завдяки більш рідкій і легкій консистенції він, у порівнянні з твердим консилером, має нижчий рівень покриття, проте добре шарується й розподіляється, а також не осідає в дрібних зморшках. Через це він є найкращим коректором від зморшок під очима й проблем зрілої шкіри.
Порада. Для дуже сухої шкіри або яскраво виражених зморшок спробуйте зволожувальний коректор із вмістом гіалуронової кислоти.
Напіврідкий консилер для обличчя поєднує в собі властивості й переваги твердого та рідкого консилера. Він має вищий рівень покриття, ніж рідкий консилер, проте, на відміну від твердого, також підходить і для шкіри навколо очей і дозволяє приховати вени, прищі й почервоніння.
Порада. Любите натуральну декоративну косметику? Спробуйте натуральний (мінеральний) коректор із високим вмістом рослинних олій, екстрактів трав із мінеральними покривними пігментами.
Бажаєте замаскувати конкретні недоліки, освітлити шкіру чи радше підкреслити контури обличчя? При виборі правильного відтінку коректора значення має мета його використання. Підбирати можна під тон вашої шкіри або зробити ставку на кольоровий коректор, який приховає специфічні проблеми шкіри, як-от: прищі, кола під очима й почервоніння.
Зелений консилер від прищів, жовтий консилер від кіл під очима чи, можливо, помаранчевий консилер під очі? Ми підкажемо, як у цьому всьому розібратися.
Порада. Турбує кілька недоліків одночасно? Зручним рішенням є палетка коректорів із кількома тілесними й кольоровими відтінками, які можна чергувати відповідно до поточних потреб вашої шкіри.
Чи знаєте ви, як правильно наносити консилер? Прочитайте кілька порад, як правильно користуватися консилером.
Потрібно замаскувати безсонну ніч, несподівані висипи чи почервонілий прищ? Це ще ніколи не було так просто! Серед нашого широкого асортименту консилерів на Notinо ви знайдете коректори від акне, освітлювальні коректори під очі й навіть найкращі коректори від пігментних плям, завдяки чому дрібні недоліки шкіри залишаться непомітними для всіх навколо!