Догляд за бородою

НАЙКРАЩІ БРЕНДИ ДЛЯ ВАШОЇ БОРОДИ

Фільтр
Лідери продажу

Усе необхідне для вашої бороди

Піклуйтеся про свою бороду з любов'ю — спробуйте якісну косметику для бороди на notino.ua! Борода знову в моді, тому акуратно підстрижена та доглянута борода — це візитка кожного охайного чоловіка. Сміливіше!

Догляд за бородою включає у себе миття, стрижку, живлення і завершальне надання форми. Для досконалого очищення вашої бороди від пилу й інших забруднень ми пропонуємо вам тверді мила та спеціальні шампуні для бороди.

Після миття ваша борода заслуговує на хорошу порцію живлення. Його надасть бальзам або олійка для бороди. Після застосування цих засобів борода стане м'якою та зволоженою.

Підтримуйте правильну довжину своєї бороди за допомогою електричного тримера. А для надання форми використовуйте спеціальну щітку та віск для бороди.

Для справжніх поціновувачів ми пропонуємо спеціальні набори косметики для бороди, які також можуть стати чудовим подарунком для кожного справжнього бороданя.

Обирайте зі широкого спектру засобів для догляду за бородою від перевірених брендів, таких як DANDY, Zew, The Bluebeards Revenge, Captain Fawcett і багатьох інших! У нас ви знайдете лише якісні засоби для догляду за бородою.