Догляд за бородою

Піклуйтесь про свою бороду з любов'ю, спробувавши якісні косметичні засоби для догляду за бородою на Notino! Борода знову в моді, а якісно підстрижена борода — візитівка кожного охайного чоловіка. Тому поспішайте!

Догляд за бородою включає в себе миття, підстригання, живлення, розчісування та кінцеве формування вигляду бороди. Для досконалого очищення вашої бороди від пилу й інших забруднень ми пропонуємо вам тверді мила та спеціальні шампуні для бороди.

Після миття ваша борода заслуговує на пристойну порцію живлення, якого вам надасть бальзам або олійка для бороди. Після застосування цих засобів борода стане м'якою та зволоженою.

Утримувати потрібну довжину вашої бороди дозволить тример для бороди. А для надання форми використовуйте спеціальну щітку та віск для бороди.

Для справжніх поціновувачів ми пропонуємо спеціальні набори косметики для бороди, які можуть стати чудовим подарунком для кожного справжнього бородача.

У нас широкий вибір засобів для догляду за бородою від перевірених брендів, таких як DANDY, Zew, The Bluebeards Revenge, Captain Fawcett і багато інших! У нас ви знайдете лише якісні засоби для догляду за бородою.

весь текст скритий текст

Зобразити найпродаваніші За алфавітом За ціною

12 3 9

12 3 4 5 9 Зобразити наступні Nahoru