Перейти до основного вмісту

Uriage

Про бренд Uriage

Ще понад 2000 років тому в серці Альп було знайдено джерело унікальної термальної води Uriage, котра цілих 75 років тече крізь гірське пасмо, збагачуючись на своєму шляху мінералами та мікроелементами. Починаючи з 1992 року, благотворний ефект цієї цілющої води використовується дерматологічними лабораторіями Uriage для створення інноваційної косметики.

 

Термальна вода Uriage допомагає заспокоїти шкіру обличчя й тіла, запобігає зневодненню та зміцнює захисний бар’єр шкіри. Щоб зберегти чистоту та природне багатство води, її набирають прямо з джерела.

Завдяки надзвичайному ефекту косметику Uriage рекомендують дерматологи з усього світу, а користувачі просто обожнюють її. Вона настільки популярна, що кожних 10 секунд у світі продається одна пляшечка термальної води Uriage Eau Thermale!

Серед найпопулярніших продуктів цього французького бренду: крем Uriage для обличчя, крем Uriage Bariéderm для догляду за шкірою рук, живильний крем Xémose і лосьйон для очищення обличчя Uriage Hyséac. Також варто згадати лінію засобів для омолодження шкіри Uriage Age Protect, засоби для чутливої шкіри Uriage Roséliane та креми для засмаги Uriage Bariésun. Бренд не забуває і про найменших клієнтів — серія Uriage для дітей включає цілу колекцію перевірених продуктів.

Відчуйте і ви позитивний ефект альпійської води. Ваша шкіра неодмінно вам подякує!

весь текст скритий текст