Олівець для брів

Доглянуті брови підкреслюють очі та надають обличчю виразності. Однак для досконалого вигляду потрібно, щоб брови мали правильні колір, форму та ширину.

 

Ваші брови не ідеальні від природи? Не біда! Правильний олівець для брів, гель, тіні або цілий набір для брів вам допоможе. Що слід вибрати для підкреслення брів?

Олівець для брів

Олівець для брів підходить для виразнішого підкреслення брів. Чудовим є й те, що за допомогою такого олівця ви зможете заповнити всі місця, де не ростуть волоски. Спершу розчешіть брови, а потім легенько надайте їм природної форми.

Тіні для брів

Тіні для брів – справжня золота середина. Вони можуть надати природного кольору вашим бровам і чітко окреслити їхню форму. Тіні наносяться спеціальною скошеною щіточкою на брови, а бажана форма створюється за верхньою лінією брів. Наприкінці брови вичісуються спіраллю для брів.

Гель для брів

Гель для брів (або туш для брів) легко обмалює всі волоски ваших брів і підкреслить їхній колір. Ваші брови виглядатимуть доглянутими та природніми.

Колір тіней, туші або олівця для брів завжди підбирайте до кольору волосся, щоб брови виглядали природно. Notino пропонує вам широкий вибір кольорових відтінків. Оберіть свій власний!

весь текст скритий текст

Лідери продажу