Ультразвуковий дифузор

Ароматичні дифузори
Ви вибрали
  • Ультразвуковий
Фільтр
Цінова категорія

-

Бренд

Сучасний аксесуар, який наповнить ваш дім приємним ароматом та прикрасить інтер'єр! Ультразвуковий дифузор рівномірно освіжає й очищає повітря в приміщенні, а також створює приємну атмосферу завдяки ароматичним або ефірним оліям. Обирайте електронний дифузор від брендів THD, Bloomy Lotus або Mr & Mrs Fragrance на notino.ua та насолоджуйтесь улюбленим ароматом.

Практичний ультразвуковий дифузор

  • Наповнює приміщення приємним ароматом.
  • Стильний аксесуар для інтер'єру.
  • Зволожує повітря.

Як працює ультразвуковий аромадифузор?

На відміну від класичного аромадифузора, електронний працює за принципом перетворення води на делікатну водяну пару за допомогою ультразвукових хвиль. Пара зволожує повітря, а ефірні олії наповнюють приміщення приємним ароматом, а також очищають повітря, зв'язуючи вільні радикали. Деякі електронні дифузори потішать і інші ваші чуття приглушеним світлом або відтворенням улюбленої музики.

Електричний аромадифузор надзвичайно тихий, тому підійде для використання у вітальні, спальні чи офісі, а також для масажних салонів і студій йоги.

Насолоджуйтесь приємною атмосферою й улюбленим ароматом завдяки стильному дифузору, який стане чудовим доповненням будь-якого інтер'єру. Обирайте серед нашого асортименту елегантний і стриманий дизайн або ж дифузор у вигляді тваринки, який якнайкраще підійде для дитячої кімнати.