Фен-щітка для волосся

Лідери продажу

Зробіть своє волосся хвилястим або ж навпаки ідеально прямим усього за кілька хвилин. Придбайте фен-щітку Philips, Babyliss або Rowenta та насолоджуйтесь ідеальною зачіскою.

Переваги фена-щітки для волосся

  • Фен-щітка або фен-плойка поєднує в собі властивості фена та круглої щітки.
  • Фен-щітку можна використовувати для мокрого, напівсухого чи сухого волосся, завдяки чому ви легко створите бажану зачіску.
  • У комплект фена-щітки зазвичай входять змінні щітки для різної довжини волосся. А тому він підходить як для довгого, так і для короткого волосся.

Як обрати найкращий фен-щітку?

  1. Матеріал щітки: вибирайте нержавіючі, керамічні або турмалінові щітки. Саме вони забезпечать найделікатніший догляд за вашим волоссям.
  2. Обертання: фен-щітка з автоматичним обертанням, на відміну від нерухомих, має щітку, що обертається. Це неабияк спрощує процес укладання волосся.
  3. Потужність: ви можете обрати фен-щітку з потужністю від 50 до 1200 Вт. Потужність також повинна відповідати складності підтримання стійкості зачіски.
  4. Функції фена-щітки: чим більше функцій, тим більше можливостей. Найкорисніша — це холодне повітря, іонізація, двостороннє обертання або автоматичне вимикання для безпечності.
  5. Налаштування температури: запобігає пошкодженню волосся.
  6. Швидкість повітря: завдяки можливості змінювати швидкість фена-щітки, створення зачіски — у ваших руках.