Аромадиффузори

Лідери продажу

Аромадиффузор

Створюйте затишну атмосферу та насолоджуйтесь улюбленим ароматом у кожному куточку своєї оселі або офісу. Аромадиффузор подбає про рівномірне розповсюдження аромату в приміщенні, зволожить повітря та гарантовано покращить ваш настрій.

Як обрати аромадиффузор?

Тип диффузора відіграє вирішальну роль у виборі. Ви можете вибрати один із декількох типів — від електричних диффузорів до ультразвукових або розкішних аромадиффузорів у стильному дизайні. Кожен диффузор має свої переваги й функції та підходить для різних типів інтер’єру.

Звичайно ж, ви також можете обирати за дизайном, особливо якщо ви шукаєте ароматичний диффузор для салону краси або масажного кабінету. У цьому випадку вибирайте дерев’яні або керамічні диффузори, які стануть прикрасою будь-якого інтер’єру.

Електричний диффузор

На відміну від ароматичних свічок і аромаламп, електричний аромадиффузор безпечніший для квартири. Для роботи йому не потрібен вогонь, тому він також ідеально підходить для офісів і помешкань з дітьми та домашніми улюбленцями.

Ультразвуковий аромадиффузор

Електричні диффузори виконують перш за все функцію ароматизації приміщення. Однак існують ультразвукові дифузори, які також виконують функцію зволожувача повітря. Іноді їх ще називають ультразвуковими диффузорами. Вони працюють за принципом вібрації, завдяки якій у вигляді ніжної мли вивільняється суміш води й ефірних олій.

Аромадиффузор із наповненням

Це один із найдешевших і найпростіших способів наповнити ароматом свою домівку. Диффузор із наповненням працює таким чином: палички, занурені в ароматичний наповнювач, вбирають у себе аромат і розповсюджують його навколо. На ринку представлено багато видів і форм. До найпопулярніших належать дерев'яні, скляні та керамічні диффузори, які також виконують декоративну функцію.

Оберіть найкращий ароматичний диффузор! У нас ви знайдете як диффузори для ефірних олій для дому, так і аромадиффузори з паличками. Ми також підготували для вас наповнювачі до диффузорів усіх можливих ароматів і запасні палички до диффузора. Відкрийте для себе світ ароматів для дому на notino.ua.