Гоління та епіляція

Лідери продажу

Видалення волосся ще ніколи не було простішим! Обирайте з широкого асортименту станків і одноразових бритв для жінок, олійок для гоління, епіляторів, воскових смужок і кремів для депіляції. Ми з радістю порадимо вам найкращого помічника для депіляції й епіляції.

Усе про депіляцію й епіляцію

Існує безліч методів ефективного та швидкого видалення волосся. Одні з них позбавляють від волосків на кілька днів, інші — на довгі тижні. У чому їхні відмінності та який із них найбільше підходить саме для вас?

Депіляція чи епіляція?

 • Депіляція видаляє лише видиму частину волосини без кореня. Це абсолютно безболісно, ​​але ефект такої процедури не надто тривалий.
 • Епіляція усуває волосину разом із коренем, даруючи шкірі тривалішу гладкість. Однак за винятком епіляції технологією IPL, вона зазвичай трохи болюча.

Методи депіляції в домашніх умовах

 • Гоління бритвою або станком— надзвичайно поширений серед жінок спосіб позбутися волосся в зручних домашніх умовах. Це швидко та легко. Для депіляції можна використовувати як станки для гоління зі змінними лезами, так і класичні одноразові бритви або електробритви. Перед голінням лезами або одноразовою бритвою не забувайте пом'якшувати шкіру та волосини пінкою, олійкою або гелем для гоління, які полегшують депіляцію та запобігають подразненню.
 • Крем для депіляції потрібно акуратно та швидко розтерти по шкірі й через кілька хвилин витерти лопаткою разом із волосками. Такі засоби делікатні для шкіри, а їхнє використання усуває ризик травмування. У разі схильності до подразнення користуйтеся надзвичайно ніжним кремом для депіляції для чутливої ​​шкіри.

Методи епіляції в домашніх умовах

 • Воскова епіляція— це простий метод зручного видалення небажаного волосся вдома, який часто зустрічається під помилковою назвою «воскова депіляція». Просто розігрійте воскову смужку між долонями, наклейте її на шкіру з волосками та через кілька секунд відірвіть. Аналогічно застосовуйте також сам віск, який повинен бути в рідкому стані. Цей спосіб епіляції швидкий, але іноді може бути трохи болючим. Це залежить від ділянки епіляції та вашої чутливості.
 • Епіляція цукровою пастою стала хітом останніх років. Цукрова епіляція застосовується в основному для видалення волосся з чутливих ділянок, оскільки вона делікатніша та менш болюча. Цукрову пасту потрібно нанести проти росту волосся, залишити на кілька секунд, щоб вона застигла, а опісля відірвати в напрямку росту волосся.
 • Епілятори— це пристрої для видалення волосся з довготривалими результатами:
  • ○ Епілятор IPL є безболісним способом усунення волосся. Він працює за принципом світлових імпульсів, які руйнують коріння волосків. Безболісний епілятор запобігає росту волосся протягом кількох тижнів. Серед домашніх методів за своїм ефектом він найближчий до постійної епіляції.
  • Класичний епілятор висмикує волосся з корінням. Ефект тривалий, але процедура може бути болючою. Набагато вигідніше інвестувати кошти в епілятор IPL. Залежно від ділянки росту небажаного волосся, можна вибрати епілятор для обличчя, ніг або пахв або зупинитися на одному епіляторі з різними насадками.

Коли вибирати депіляцію, а коли епіляцію?

Не впевнені, що краще відповідає вашим потребам — епіляція чи депіляція? А яким засобом користуватися? Дотримуйтеся наших простих інструкцій.

 • Обличчя потрібно депілювати або епілювати з урахуванням чутливості ​​шкіри. Для видалення волосків на обличчі використовуйте, наприклад, крем для депіляції для обличчя або епілятор для обличчя.
 • Епіляцію та депіляцію ніг можна проводити практично без обмежень. Великою популярністю користується класичне жіноче гоління. Однак шкіра на ногах зазвичай менш чутлива, тому для неї цілком підходить класичний епілятор або епіляційний віск, які забезпечують триваліший результат, ніж гоління.
 • Для депіляції інтимних ділянок можна використовувати якісну жіночу бритву. Найкращу безболісну епіляцію зони бікіні забезпечує епілятор IPL для інтимних ділянок.
 • Пахви— це надзвичайно чутлива частина тіла, тому рекомендовано віддавати перевагу делікатнішій депіляції. Користуйтеся кремом для депіляції або бритвою належної форми. І не забувайте про пінку для гоління.
 • Руки можуть страждати від викликаних голінням подразнень і волоски, що відростають на них, досить помітні. Тому користуйтеся тривалішими й делікатнішими методами — епіляцією IPL або епіляцією цукровою пастою.

Тепер ви знаєте, як правильно видаляти небажане волосся. Оберіть найкраще для епіляції та депіляції в домашніх умовах і насолоджуйтесь бездоганно гладенькою шкірою без волосків!