Маска для губ

Лідери продажу

Мрієте про ідеально м'які губи? Маска для губ — це чудове доповнення до бальзаму для губ, що подбає про зволоження. Спробуйте маску для губ і насолоджуйтесь ідеально зволоженими губами, які виглядатимуть неперевершено вже після першого застосування, а також будуть приємними на дотик. Ця маска є чудовим засобом для догляду за шкірою навколо губ і запобігає передчасному утворенню зморшок.

Як користуватись маскою для губ?

Зазвичай маска для губ виглядає як велика гелева плівка у формі губ, а тому спосіб її використання доволі простий. Вийміть маску для губ з упаковки та наклейте на чисті губи. Залиште її приблизно на 15 хвилин, дотримуючись інструкції виробника. За цей час ви можете зробити кумедне селфі з великими губами. Після цього зніміть маску з губ.

Не забувайте про інші засоби для догляду за губами

Крім бальзаму та маски для губ, спробуйте ефективний пілінг для губ, який усуне відмерлі клітини шкіри, пом'якшуючи губи та покращуючи кровообіг. Скористайтесь пілінгом перед нанесенням маски, посиливши в такий спосіб її ефективність.

Покладіться на маску для губ Avon, Korika або Kocostar і насолоджуйтесь досконалими губами, на яких будь-яка помада виглядатиме неперевершено!