Тіні для повік

Фільтр
Цінова категорія

-

Для кого?
Оцінка
  •   105
  •   29
  •   13
  •   1
  •   1
Лідери продажу

Тіні для повік - незамінний помічник в макіяжі очей

Тіні для повік чудово підкреслюють колір очей. Тепер ніхто не зможе відірвати від них погляд! За допомогою палетки тіней для повік ви легко досягнете нових висот у макіяжі очей. Якщо ви шукаєте практичні засоби макіяжу для подорожей або носіння в сумочці, обирайте тіні для повік у формі олівця або компактні монотіні. Натомість жінки, які користуються контактними лінзами, гідно оцінять кремові та рідкі тіні для повік. А якщо прогноз погоди на завтра, коли у вас заплановано важливу співбесіду або романтичне побачення, обіцяє дощ, вас врятують водостійкі тіні для повік.

Правильно підібраний тип тіней для повік — це тільки половина справи. Відтінок, який ви вибираєте відповідно до свого кольоротипу та кольору очей, також відіграє велику роль. Запорука успіху полягає в тому, що колір тіней для повік має бути протилежним до кольору очей, тобто контрастувати з ним.

Якщо ви прагнете створити вишуканий природний макіяж очей, спробуйте нюдову палетку тіней для повік. Ці тіні чудово пасують усім без винятку! Натомість на вечірці, де ви хочете бути в центрі уваги, зробіть ставку на кольорові або мерехтливі тіні для повік.

Які тіні для повік найкраще пасують до ваших очей?

Тіні для повік для блакитних очей

Блакитнооким красуням є з чого вибирати! Світло-блакитним очам ідеально підходять темно-коричневі, світло-рожеві та фіолетові тіні для повік. Натомість небесно-блакитним очам підходять кольори металу. Для блакитно-зелених очей найкраще пасують абрикосові тіні для повік.

Тіні для зелених очей

Зеленим очам найкраще підходять фіолетові тіні для повік. Якщо фіолетовий колір не ваш, спробуйте яскравіші кольори, як-от кремовий, рожевий або сріблястий. Насичені сині тіні для повік наповнять ваш погляд сяянням. Металічний золотий колір тіней — найкращий вибір для вечірки.

Тіні для повік для карих очей

Для карих очей найкраще пасують бежеві, абрикосові та зелені тіні для повік. Завжди віддавайте перевагу насиченим або навпаки світлим відтінкам, щоб ваші очі привертали до себе увагу. Ввечері робіть ставку на димчасті тіні для повік.

Тіні для сірих очей

Сірі очі — це рідкість, а тому вони неодмінно заслуговують на увагу! Їхнім власницям пасуватимуть будь-які виразні або мерехтливі тіні для повік. Спробуйте, наприклад, золоті тіні для повік увечері, а вдень — відтінки фіолетового або помаранчевого кольору.

Як наносити тіні для повік або три правила для гарного результату

  1. Використовуйте максимум три відтінки тіней для повік.
  2. На зовнішній кутик ока наносьте темніші кольори, для освітлення використовуйте світліші відтінки тіней у внутрішньому кутику ока.
  3. Перед макіяжем очей нанесіть основу під тіні для повік, щоб тіні довше трималися.

Обирайте з широкого асортименту кольорів на notino.ua, де ви знайдете якісні тіні для повік і палетки тіней для повік від всесвітньо відомих брендів NYX Professional Makeup, MAC Cosmetics, Makeup Revolution та багатьох інших!