Посічене волосся

Ви вибрали
  • Пошкоджене волосся
  • Для жінок
Фільтр
Цінова категорія

-

Бренд
Зобразити наступні
Подарунки та акції
Оцінка
  •   186
  •   70
  •   19
  •   5
  •   10
Лідери продажу

У вас посічене волосся? Воно ламке та позбавлене життєвої сили?

Посічене волосся сьогоднішні не рідкість. Причина полягає в нездоровому способі життя, неналежному фарбуванні, начісуванні, у надмірному використанні випрямляча для волосся та погано підібраних засобів для догляду за волоссям. Якщо ви не хочете підстригати посічене волосся, ви повинні почати піклуватись про нього. Що робити з посіченим волоссям? 

Догляд за посіченим волоссям полягає у дбайливому ставленні до нього з адекватним зволоженням і живленням. Оберіть якісні засоби для посіченого волосся із вмістом кератину, вітамінів і колагену. Для посіченого волосся використовуйте відновлювальний шампунь для посіченого волосся, який необхідно акуратно втирати у волосся. 

Наносьте відновлювальний бальзам на волосся після кожного миття. Також вам стануть в нагоді кондиціонери, які не потрібно змивати — вони досконало нададуть вам довготривалого зволоження та живлення. Один раз на тиждень застосуйте маску для волосся та доповніть догляд живильними маслами для посіченого волосся. Іноді даруйте своєму волоссю інтенсивний догляд у вигляді огортання або високоефективної сироватки. 

Якщо ви не бажаєте відмовлятись від використання випрямляча, щипців для завивки чи фену, застосуйте, перш ніж почнете, засоби для захисту волосся від високих температур. Для досягнення найкращого результату використовуйте засоби без вмісту сульфатів і парабенів. 

Розпочніть оновлення свого посіченого волосся вже сьогодні. Придбайте якісні засоби для пошкодженого волосся на Notino. Ми пропонуємо зволожувальні шампуні, кондиціонери, що не вимагають змивання, кофеїнові бальзами та живильні маски для посіченого волосся. Спробуйте також арганову олію для волосся або сироватки з інтенсивною дією.