Молоковідсмоктувач

Лідери продажу

Молоковідсмоктувач

Молоковідсмоктувач є чудовим помічником для матусь, оскільки він використовується для швидкого отримання грудного молока, а також допомагає стимулювати вироблення молока та полегшує відчуття неприємного переповнення й набряку грудей у проміжку між годуваннями вдень і вночі. Якщо ви хочете зберегти молоко для майбутнього годування дитини або вирішити проблему грудного вигодовування, найкращий молоковідсмоктувач уже чекає на вас на сайті Notino!

Переваги молоковідсмоктувача

 • Допомагає стимулювати вироблення молока і вирішує деякі проблеми з лактацією або грудним вигодовуванням.
 • Звільняє груди від молока до або після годування.
 • Він підходить для матерів, які народили шляхом кесаревого розтину, або якщо дитина народилася передчасно та її не можна годувати шляхом прикладання до грудей.
 • Дозволяє підготувати молоко для зберігання або для передачі годування дитини іншим членам родини.
 • Зціджування молока за допомогою молоковідсмоктувача набагато приємніше, ніж класичне ручне зціджування.
 • Молоковідсмоктувач не займає багато місця та є надзвичайно практичним під час подорожей.

Як вибрати молоковідсмоктувач?

Серед нашого асортименту ви зможете обрати для себе ручний або електричний молоковідсмоктувач, який стане вашим вірним помічником під час грудного вигодовування. Під час вибору молоковідсмоктувача звертайте увагу на такі характеристики як частота відсмоктування, об’єм пляшечки, система зціджування й інші функції. Ми порадимо вам, як вибрати найкращий молоковідсмоктувач відповідно до ваших потреб.

Види молоковідсмоктувачів

 • Ручний молоковідсмоктувач або механічний молоковідсмоктувач підходить для матусь, які не мають проблем з виробленням молока та потребують лише ефективно зціджувати молоко, щоб усунути його надлишок і запобігти застою молока в грудях, а також для періодичного зціджування молока в пляшечку, щоб дитину міг погодувати інший член родини. Ручний молоковідсмоктувач має насадку, де створюється вакуум. Груди стимулюються ручним натисканням на поршень, і молоко повільно капає у пляшечку. Перевагою ручних молоковідсмоктувачів є нижча ціна, але це менш зручний варіант.
 • Електричний молоковідсмоктувач пропонує вищий рівень комфорту під час регулярного зціджування. Якщо ви хочете стабілізувати підвищену лактацію й ефективно зціджуватися кілька разів на день, електричний молоковідсмоктувач буде кращим і ефективнішим варіантом, ніж ручний. У його всмоктувальній голівці також створюється вакуум, але сама стимуляція грудей відбувається автоматично, а ви можете регулювати як силу, так і швидкість відсмоктування молока. Електричний молоковідсмоктувач може працювати від батарейок, від мережі або від акумулятора через USB-кабель. Деякі види молоковідсмоктувачів мають комбінований варіант живлення.

Об'єм пляшечки

Об'єм пляшечки становить від 120 мл до 300 мл. Вибираючи молоковідсмоктувач, поміркуйте, скільки молока вам потрібно зціджувати впродовж дня, та дізнайтеся, чи входять до комплекту запасні пляшечки для молока. Пляшечки зазвичай також можна придбати окремо.

Спосіб відсмоктування молока

 • Однофазний молоковідсмоктувач підходить для мам, які не мають проблем із виробленням молока. Цей тип молоковідсмоктувача дозволяє регулювати вакуум під час всмоктування так, щоб матуся відчувала себе максимально комфортно.
 • Двофазний молоковідсмоктувач підходить для мам, яким після пологів потрібно стимулювати й налагодити лактацію. Цей тип молоковідсмоктувача природно імітує процес грудного вигодовування, й тому процес зціджування молока проходить у дві фази. Під час фази стимуляції він спочатку готує груди до відсмоктування без витікання молока, а потім настає фаза лактації, коли починається глибоке відсмоктування молока.
 • Трифазний молоковідсмоктувач підходить для мам, які мають проблеми з грудним вигодовуванням. Він допомагає налагодити та підвищити лактацію, а крім фази смоктання та стимуляції має функцію масажування грудей.

Інші функції молоковідсмоктувача

Деякі молоковідсмоктувачі також пропонують додаткові функції, які можуть зробити процес зціджування більш приємним. До них належать:

 • масажна вкладка для полегшення болю в грудях;
 • дисплей з індикатором стану батареї;
 • режим стимуляції для підвищення лактації;
 • регулювання інтенсивності відсмоктування.

Як правильно користуватися молоковідсмоктувачем?

Уважно прочитайте інструкцію перед першим використанням. Загалом ви повинні почувати себе спокійно та комфортно. Рекомендується починати процес зціджування молока за допомогою молоковідсмоктувача після легкого масажу грудей, чашки гарячого чаю, зігрівального душу або теплого компресу.

Молоковідсмоктувач — це незамінний помічник у відповідальний період грудного вигодовування, який вирішує проблеми з лактацією й усуває болісні відчуття в грудях. Ознайомтеся з широким асортиментом молоковідсмоктувачів уже сьогодні.