Відбілювання зубів

Лідери продажу

Мрієте про привабливу посмішку, як у голлівудської зірки? Домашнє відбілювання зубів — дедалі популярніший метод делікатного відбілювання зубів без візиту до стоматолога. Відбілювання зубів вдома — легка та зручна процедура, а результат засліпить кожного, кому ви подаруєте свою посмішку.

Як відбілити зуби в домашніх умовах

Зуби неважко відбілити навіть самостійно в домашніх умовах. Ваша посмішка стане білосніжно сяючою за допомогою засобів для відбілювання зубів. Вони руйнують поверхневу пігментацію, освітлюючи емаль. Для миттєвого ефекту яскравої посмішки ідеально підходить відбілювальна ручка для зубів, а також спеціальні відбілювальні набори.

Якщо ви шукаєте метод щадного й делікатного відбілювання зубів, покладіться на відбілювальний ополіскувач для ротової порожнини або зубну пасту. Блискучі результати не забаряться, а ефект буде таким же, як і від застосування відбілювальної ручки або набору для відбілювання зубів.

Відбілююча зубна паста

Основним завданням відбілювальної зубної пасти є усунення з поверхні емалі пігментації від кави, чаю та їжі, що призводить до відновлення природного білого відтінку зубів. На вибір пропонуються як фтористі, так і безфтористі пасти, які натомість містять природні компоненти (наприклад чорне вугілля), що редукують зубний наліт так само ефективно, як і фтор.

Відбілювальні зубні смужки

Відбілювальні смужки — чудова альтернатива відбілювальним зубним пастам, але їх також можна використовувати разом. Смужками слід користуватися приблизно впродовж двох тижнів, наносячи їх щовечора перед сном на очищені зуби та залишаючи на 30 хвилин. Відбілювальні смужки неймовірно прості в застосуванні, вони не заважають в ротовій порожнині та не зісковзують.

Відбілювальна зубна ручка

Якщо ви прагнете отримати миттєвий результат або відбілити тільки певні зуби, спробуйте відбілювальну ручку. Перед застосуванням необхідно просто почистити зуби та пензликом нанести відбілювальний гель на необхідні зуби. Опісля залиште гель на рекомендований виробником час, а на завершення сполосніть ротову порожнину водою.

Набір для відбілювання зубів

Домашнє відбілювання зубів ще ніколи не було простішим! Якщо ви не маєте зайвого часу та бажаєте досягти довготривалого й професійного результату, спробуйте набір для відбілювання зубів. Відбілювальний гель з аплікатором подбає про білосніжну красу ваших зубів, поки ви спатимете.

Набір містить аплікатор, здатний пристосуватися до будь-якої форми зубів. Просто наповніть аплікатор відбілювальним гелем, нанесіть на зуби та лягайте спати.

Природне відбілювання зубів

Надзвичайною популярністю користується також щадне відбілювання зубів. Якщо ви віддаєте перевагу засобам без хімії та бажаєте спробувати природне відбілювання зубів, спробуйте, наприклад, відбілювальну чорну зубну пасту або природну пудру для відбілювання зубів.

Обирайте найкращі засоби для відбілювання зубів відомих і перевірених брендів Swissdent, Opalescence або Splat.