Перейти до основного вмісту

SENSAI

Про бренд Sensai

Бренд був створений у результаті нескінченних пошуків краси — косметика Sensai поєднує в собі сучасні технології догляду за шкірою обличчя та силу унікального шовку Koishimaru. Це неповторне поєднання науки та природи з японською філософією естетики працює в досконалій гармонії з тілом, підкреслюючи природну красу кожного із нас.

Косметика Sensai є частиною бренду Kanebo. Її історія почалася ще 1887 року. Ключовий інгредієнт продукції Sensai — шовк Koishimaru, який колись був призначений лише для членів японської імператорської родини. Koishimaru сприяє утворенню гіалуронової кислоти, яка забезпечує довготривале зволоження шкіри, даруючи їй шовковисту ніжність, м'якість, красу та живлення.

Kanebo та Sensai впевнені в тому, що краса — це дещо більше, ніж просто зовнішній вигляд. Вони вірять, що відчуття краси дарує кожному із нас більше відважності та віри в себе, а це у свою чергу робить щасливішим та усміхненим усе суспільство. Повірте в це і ви! Спробуйте культовий крем від зморшок Sensai Cellular Performance Cream або тональний крем Sensai і відкрийте світу свою індивідуальну красу.

весь текст скритий текст