Biotherm Deo Pure

антиперспірант

2×
Biotherm Deo Pure антиперспірант
Biotherm Deo Pure антиперспірант
695грн.

Зекономте 20%
75 мл
556грн.

Код: BIO0154 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
середа 03.07.2019
Особисте отримання
середа 03.07.2019
Biotherm Deo Pure
75 мл | 556грн.

Опис продукту Biotherm Deo Pure

Опис:

Роликовий антиперспірант Biotherm Deo Pure Roll-On Antiperspirant  забезпечує довготривалий захист від надмірного потовиділення та неприємного запаху до 48 годин.  Такий ефект забезпечує активний мінеральний комплекс який входить до складу  антиперспіранту. Не містить алкоголь. Має заспокоюючі властивості. Цей антиперспірант можна використовувати і після гоління. Швидко висихає, не залишає відчуття липкості та сліди на одязі.

Властивості:

  • захищає ваше тіло від неприємного запаху поту протягом 48 годин
  • не містить алкоголь і чудово підійде для сухої і чутливої ​​шкіри
  • не залишає сліди на одязі

Активні речовини:

  • Tri - Activ мінеральний комплекс

Тип шкіри:

Для всіх типів шкіри, в тому числі чутливої.

Спосіб застосування:

Використовуйте антиперспірант щодня, наносячи на чисту суху шкіру. Залиште на кілька хвилин до повного висихання, а потім можете вдягатися.

Властивості

вид упаковки
кульковий антиперспірант
Тип шкіри
для всіх типів шкіри

Про бренд Biotherm

Biotherm представляє гармонійну взаємодію людини та природи. Зануртесь у водний світ цієї унікальної косметики.

Бренд Biotherm натхненний силою термальних джерел, мінералів, а також інших біоактивних речовин. Унікальний склад їхньої продукції запозичує енергію саме з води — природної стихії, що існує з самого початку зародження життя.

Благородна дія природного джерела в Піренеях відома вже не одне століття. Дехто вірив, що це джерело вічної молодості. Однак у 50-х роках минулого століття на поверхні цього джерела була помічена особлива речовина, незвичайні властивості довели подальші дослідженнями доктора Жозе Жуліена (Dr. Jose Jullien). Він поєднав свої знання з досвідом косметолога Жанін Маріссаль (Janine Marissal), а разом вони заклали основу для бренду Biotherm.

Завдяки своїм унікальним біологічним характеристикам вода ідеально взаємодіє зі шкірою людини, маючи здатність по-особливому відновлювати та захищати. Сьогодні Biotherm — один із найякісніших брендів для догляду за шкірою обличчя та тіла, а також свіжих і спокусливих ароматів із природними нотками. Спробуйте силу води й ви.