Перейти до основного вмісту

1.       Початкові положення

i.        Відповідно до цих Комерційних положень та умов ми визначаємо відносини між нашою компанією, ТОВ «Notino», зареєстрований офіс якої розташований за адресою Londýnské náměstí 881/6, 639 00 Brno, Company ID No.: 27609057, що внесена в Комерційний реєстр при Регіональному суді в м. Брно за номером C 101025 як продавець і оператор інтернет-магазину на www.notino.ua, та Вами, нашим клієнтом, який укладає з нами договір купівлі-продажу.

ii.     Ми застосовуємо до наших клієнтів єдиний підхід і надаємо їм аналогічні пільги, незважаючи на те, чи є вони споживачами, чи ні. Тому правила, викладені в цих Комерційних положеннях і умовах, застосовні до всіх наших клієнтів.

iii.     Ці положення й умови поширюються в першу чергу на придбання товарів у нашому інтернет-магазині. Вони будуть чинними в разі придбання товарів за допомогою клієнтської лінії або в одному з наших фізичних магазинів відповідно.

2.       Укладення договору купівлі-продажу

i.       Ви можете укласти договір купівлі-продажу з нами дистанційно через інтернет-магазин, нашу клієнтську лінію або особисто в одному з наших магазинів.

ii.     Якщо договір купівлі-продажу укладено дистанційно, замовлення, розміщене шляхом подання замовлення на веб-сайті або через клієнтську лінію, є проектом договору купівлі-продажу. Замовлення є дійсним упродовж 7 дня, і ми підтвердимо його отримання за допомогою електронної пошти. Договір купівлі-продажу укладається після прийняття нами проекту у формі відправлення замовленого товару. Про відправлення товарів ми інформуватимемо вас за допомогою електронної пошти.

iii.     Ми поставляємо товари виключно в тій кількості, яка необхідна для побутового споживання. В окремих випадках (особливо під час знижок або розпродажів) ми маємо право визначити максимальну кількість, яку можемо поставити.

iv.    Щоб оформити замовлення в інтернет-магазині, натисніть кнопку «Замовити». Загальні умови надання послуг, разом із даними замовлення, зберігаються протягом 6 років. Якщо в замовленні ви вказали неправильні дані, ви можете виправити їх за допомогою форми замовлення або у вашому обліковому записі на сайті. 

3.       Анулювання без причини

i.       Згідно із законом ви маєте право відмовитися від договору, укладеного в Інтернеті або по телефону, упродовж 14 днів із моменту поставки товару без жодних пояснень. У нашій компанії кожен покупець має право відмовитися від договору без жодних пояснень упродовж 90 днів із моменту поставки товару. Це правило також поширюється на покупки в наших звичайних магазинах.

ii.       Якщо ви бажаєте скористатися цим правом, то слід повідомити нас про своє рішення щодо відмови від договору в зазначений вище термін. Найкращий спосіб зробити це — зв'язатися з нами за електронною адресою [email protected] або зателефонувати за номером +38 094 711 47 47/+38 044 221 41 87. Також ви можете скористатися стандартною формою для відкликання угоди, яку можна знайти тут.

iii.     У разі відкликання договору ми повернемо вам вартість покупки товару. У разі відкликання впродовж 14 днів із моменту доставки товару ви також маєте право на відшкодування вартості доставки в розмірі, що відповідає вартості найдешевшого запропонованого способу доставки. У разі більш пізньої відмови від договору ми повернемо тільки сплачену вами вартість покупки товару. Зазначені кошти будуть повернені без затримки, не пізніше ніж упродовж 14 днів із дня відкликання договору. Однак згідно із законом ми можемо зачекати з виплатою, поки ви не повернете товар. Для повернення коштів ми скористаємося тим самим способом, яким ви скористалися для оплати вартості покупки, якщо не було узгоджено інше.

iv.   Ви повинні оперативно, не пізніше ніж упродовж 14 днів із дати відкликання договору, надіслати товари Укрпошти №150, адреса отримувача - СП РОСАН, вул. Велика Васильківська, 72, м. Київ, Україна, 03150. Також Ви можете звернутися до співробітників пункту видачі за цією адресою особисто. Якщо разом із замовленням продавець відправляє покупцеві безкоштовний додатковий товар («подарунок»), його також необхідно повернути. Якщо клієнт не надішле продавцю отриманий подарунок разом із товаром, продавець має право затримати повернення вартості товару клієнтові до моменту повернення подарунка. У цьому випадку ви будете зобов'язані відшкодувати витрати, пов'язані з поверненням товару.

v.       Візьміть до уваги, що згідно із законом ви несете відповідальність за будь-яке зниження вартості товару в результаті поводження з товаром у інший спосіб, ніж це передбачено для ознайомлення із природою, властивостями та функціональністю товару (наприклад, якщо ви користуєтеся парфумами навіть після того, як уже випробували їх). Також візьміть до уваги, що ви не маєте права розірвати договір, якщо ці товари були виготовлені відповідно до ваших вимог або на замовлення (наприклад, упаковка з індивідуальним гравіруванням), або ж якщо ви вийняли товари з упаковки та вони не можуть бути поміщені в оригінальну упаковку з міркувань гігієни (наприклад, відкриті косметичні препарати й інші товари, які вступають у прямий контакт із шкірою). Крім того, продавець попереджає про те, що ви не можете відмовитися від подарункової або екологічної упаковки, якщо товар уже упаковано, а отже, послугу надано (якщо в замовленні вказано, що товар слід упакувати в подарункову або екологічну упаковку, продавець упаковує його відповідним чином одразу після оформлення замовлення).

4.       Претензії

i.       Якщо під час доставки на товарі присутні дефекти, ми можемо домовитися про компенсацію у вигляді ваучера. Також ви маєте право вимагати усунення дефекту шляхом заміни поставки чи ремонту. Якщо усунення дефекту є для нас неможливим або нераціональним, ви маєте право вимагати знижку на ціну покупки, а якщо дефект є істотним, то ви також можете вийти з договору купівлі-продажу. Аналогічні права у вас зберігаються в разі, якщо дефект проявиться пізніше.

ii.     Ми несемо відповідальність за дефекти товару, які проявляться упродовж двох років із моменту його поставки або до закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

iii.     Товари вважаються дефектними, якщо вони не мають стандартних або декларованих властивостей, не служать за призначенням, не відповідають встановленим вимогам або не були поставлені в узгодженій кількості. Візьміть до уваги, що підвищена чутливість або алергічна реакція на доставлений товар самі по собі не можуть вважатися дефектом товару. Крім того, недоліки в подарунках та інших бонусах, які ми надаємо додатково, не вважаються дефектом. Фото товарів у нашому інтернет-магазині є ілюстративними та не є обов'язковим зображенням властивостей товарів (наприклад, упаковка може відрізнятися через зміни, які вніс виробник).

iv.   Ми із задоволенням відповімо на всі запитання, які ви надішлете на електронну адресу [email protected] або за номером телефону +38 094 711 47 47/+38 044 221 41 87. Надішліть нам товари, стосовно яких у вас виникли претензії, разом із заповненим бланком претензії, який можна знайти тут. Не забудьте вказати, що саме ви вважаєте дефектом або як він проявляється, а також у який спосіб ви бажаєте вирішити свою претензію.

v.    Ми повідомлятимемо вам про хід розгляду претензії, зокрема про її отримання, прийняття або відхилення, за допомогою електронної пошти або у формі текстових повідомлень. Також ми можемо зв'язатися з вами по телефону.

vi.   Ми оперативно приймемо рішення щодо претензії. Період обробки претензії, включаючи усунення дефекту, зазвичай не перевищує 30 днів. У іншому разі ви маєте право відмовитися від договору купівлі-продажу. Щоб ми вклались у зазначений термін, необхідно, щоб ви надали нам допомогу.

vii.    У разі обґрунтованої претензії ми компенсуємо всі витрати, пов'язані з поверненням товару.

5.       Спосіб оплати та доставки

i.        Ви можете обрати спосіб оплати та доставки із варіантів, які ми запропонували. Перш ніж надіслати замовлення, ми інформуватимемо вас про вибраний спосіб оплати та доставки, а також пов'язані з цим витрати. У разі вибору варіанту оплати карткою онлайн, клієнт враховує, що сума, яка підлягає сплаті, буде списана безпосередньо з картки в момент здійснення транзакції.

ii.       Можливі способи оплати та доставки, а також їхню вартість можна знайти тут.

iii.      Зазначені терміни доставки призначені тільки для інформації і засновані на можливих термінах доставки від перевізника.  

iv.      В окремих випадках ми залишаємо за собою право забезпечити доставку товарів безкоштовно.

6.       Інше

i.     Ми надаємо нашим клієнтам різноманітні ваучери на знижки, а також подарункові чи інші ваучери. Їх використання регулюють правила, про які ми повідомляємо клієнту в кожному окремому випадку. Якщо не зазначено інше, кожен ваучер на знижку або подарунок може бути використаний тільки один раз. До кожної покупки можна застосувати тільки один ваучер того ж самого типу. Якщо не передбачено інше, то знижки заборонено комбінувати. Якщо вартість подарункового ваучера перевищує вартість усієї покупки, різниця не розповсюджується на новий ваучер, а невикористана сума не повертається.

ii.       Ви можете отримати від третьої сторони анкету для оцінки зробленої покупки. Ви можете поділитися з іншими своїм досвідом покупки, повідомивши про якість товарів. Ми будемо дуже раді, якщо ви заповните анкету.

7.       Надсилання зразків

i.       Ми пропонуємо послугу Notino Try&Buy («Спробуй і купи»), яка передбачає надсилання безкоштовних зразків обраним клієнтам. Ми залишаємо за собою право запропонувати вам можливість отримати безкоштовну посилку, що містить зразки ароматів та інших косметичних препаратів відповідно до актуальної пропозиції інтернет-магазину з метою тестування продуктів, які є в його асортименті.

ii.       Вибір зразків обмежений відповідно до наших запасів і поточної пропозиції інтернет-магазину для послуги Notino Try&Buy.

iii.     Метою послуги Try&Buy і послуги надсилання безкоштовних зразків є інформування клієнтів щодо пропозиції інтернет-магазину. Вони не призначені для визначення якості або дизайну згідно з узгодженим зразком. Послуга Try&Buy і послуга надсилання безкоштовних зразків є безкоштовними послугами рекламного характеру, що не вважаються виконанням за договором купівлі-продажу. Тому на підставі виявленої невідповідності відправленого зразка не виникають права, пов’язані з дефектним виконанням.

iv.     З вами можуть зв'язатися з метою перевірки вашої задоволеності обраним продуктом. Разом із вашою вимогою про відправлення продукту ви також надаєте згоду на те, що з вами можуть зв'язатися.

8.       Загальна інформація

i.        Продавець також зобов'язаний зареєструвати онлайн-продаж у податковому органі, у разі технічної несправності — не пізніше ніж через 48 годин.

ii.       Угода укладається в Україні та регулюється законодавством України.

iii.     Усі ціни на товари та послуги надаються з урахуванням ПДВ, що діє на момент оформлення замовлення. У разі зміни ставки ПДВ до укладення договору купівлі-продажу або до відвантаження товару клієнт зобов'язаний (зважаючи на обраний спосіб оплат) доплатити будь-яку недоплату вартості товару або ж продавець негайно надішле клієнту повідомлення електронної пошти із проханням повідомити, де продавець може повернути клієнтові будь-яку переплату вартості товару.

iv.    Оформлюючи своє замовлення, ви погоджуєтесь із отриманням рахунка-фактури в електронному вигляді. Ми надішлемо вам рахунок-фактуру на електронну пошту в листі про відправлення вашого замовлення. Якщо ви бажаєте отримати рахунок-фактуру в друкованому вигляді, напишіть нам про це, і ми вкладемо його в посилку з вашим замовленням.

v.   Усі ціни на товари, включаючи дисконтні ціни, дійсні до подальшого повідомлення або до повного продажу товарних запасів.

vi.     Ви можете завантажити комерційні умови тут.

У вас виникли питання? Напишіть нам.
Надсилаючи формуляр, ви погоджуєтеся з тим, що компанія Notino, обробить ваші дані з метою обробки вашої заявки на основі законних інтересів. Ви маєте право заперечувати. Ви маєте право відкликати свою згоду будь-коли. Більше інформації представлено в розділі Принципи обробки персональних даних.