Перейти до основного вмісту

Про нас

Ми віримо, що краса має бути доступна кожному, вона надає впевненості в собі та допомагає змінюватися на краще. Коли людина відчуває себе красивою, вона легше досягає своїх цілей і змінює світ навколо себе.


17 років з вами

Наша історія розпочалася в 2004 році в Чехії. Вже тоді ми мали на меті зробити Європу красивішою. Всі 16 мільйонів наших щасливих клієнтів - це доказ того, що ми на правильному шляху. В той же час - це величезне зобов’язання. Ми прагнемо представляти всі останні тренди, надихати вас, і пропонувати тільки найкращі товари, доставляючи їх якнайшвидше. Наше покликання - зробити красу більш доступної. За будь-яких умов, у будь-якому куточку світу.


Найширший асортимент у Європі

Завдяки вам, за ці 17 років ми перетворилися на онлайн-магазин з найширшим асортиментом парфумерії та косметики в Європі. Сьогодні ви вже можете обрати з понад 82 000 унікальних товарів від 1500 світових та місцевих брендів. Ми постійно працюємо над оновленням та покращенням асортименту для вас. Лише минулого року ви придбали у нас понад 55 мільйонів товарів.
Завітайте у наші магазини

Вже давно ми не просто онлайн-магазин, а постійно зростаюча мережа представництв, в яких ви зможете не тільки отримати ваше замовлення, але й спробувати бестселери і новинки. Досвідчені продавці-консультанти з радістю ознайомлять з асортиментом та проконсультують вас щодо вибору продукції. З самого початку нашої роботи ми намагалися бути на крок попереду. Сьогодні ми використовуємо передові технології в магазинах і привносимо в світ онлайн-покупок особистий досвід. Ви можете знайти наші магазини та пункти видачі в столицях та великих містах України, Чехії, Словаччини, Польщі, Угорщини,  Австрії, Румунії та Болгарії.


Відправляємо до 140 000 посилок в день

Ми завжди намагаємось запропонувати вам найкращі товари та доставити їх максимально швидко та безпечно. Завдяки автоматизованій системі, бездоганному управлінню логістикою та дистрибуційним центром, замовлення буде на шляху до вас вже протягом двох годин. Ми обробляємо до 140 000 пакунків в день. Минулого року ми відправили приблизно 12 мільйонів посилок.


Ми завжди раді допомогти вам

Задоволення наших клієнтів завжди було і буде нашим головним пріоритетом. Щодня понад 1300 наших співробітників дбають про те, щоб всі процеси працювали ідеально, немов швейцарські годинники. Ми розмовляємо 19 мовами світу та працюємо 7 днів на тиждень. У кожній країні маємо добре злагоджену команду професіоналів, яка постійно піклується про клієнтів, допомагає із вибором продукції та оперативно вирішує будь-які технічні питання.

Для нас клієнт завжди на першому місці. А за вашими відгуками, ми для вас - також.

У Чехії та Словаччині ви оцінили нас за багатьма показниками, як найкращий онлайн-магазин, в конкурсі ShopRoku. У додаток до цього, ми отримали премію за популярність у категорії «Краса та здоров'я». Також, ми - найпопулярніший онлайн-магазин у категорії «Краса та здоров'я» в Угорщині та найкращий онлайн-магазин краси за результатами конкурсу «Ranking Zaufanych Sklepów» у Польщі.