Про нас

Ми віримо, що краса має бути доступна кожному, вона надає впевненості в собі та допомагає змінюватися на краще. Коли людина відчуває себе красивою, вона легше досягає своїх цілей і змінює світ навколо себе.


15 років з вами

Наша історія розпочалася в 2004 році в Чехії. Вже тоді ми мали на меті зробити Європу красивішою. Всі 11 мільйонів наших щасливих клієнтів - це доказ того, що ми на правильному шляху. В той же час - це величезне зобов’язання. Ми прагнемо представляти всі останні тренди, надихати вас, і пропонувати тільки найкращі товари, доставляючи їх якнайшвидше. Наше покликання - зробити красу більш доступної. За будь-яких умов, у будь-якому куточку світу.


весь текст скритий текст

Найширший асортимент у Європі

Завдяки вам, за ці 15 років ми перетворилися на онлайн-магазин з найширшим асортиментом парфумерії та косметики в Європі. Сьогодні ви вже можете обрати з понад 55 000 унікальних товарів від 1150 світових та місцевих брендів. Ми постійно працюємо над оновленням та покращенням асортименту для вас. Лише минулого року ви придбали у нас понад 29 мільйонів товарів.

весь текст скритий текст


Завітайте у наші магазини

Вже давно ми не просто онлайн-магазин, а постійно зростаюча мережа представництв, в яких ви зможете не тільки отримати ваше замовлення, але й спробувати бестселери і новинки. Досвідчені продавці-консультанти з радістю ознайомлять з асортиментом та проконсультують вас щодо вибору продукції. З самого початку нашої роботи ми намагалися бути на крок попереду. Сьогодні ми використовуємо передові технології в магазинах і привносимо в світ онлайн-покупок особистий досвід. Ви можете знайти наші магазини та пункти видачі в столицях та великих містах України, Чехії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Німеччини, Австрії, Румунії та Болгарії.

весь текст скритий текст

Вся продукція в наявності

Ми завжди намагаємось запропонувати вам найкращі товари та доставити їх максимально швидко та безпечно. Вся наша продукція зберігається на нашому власному складі, і завдяки автоматизованій системі, бездоганному управлінню логістикою та дистрибуційним центром, замовлення буде на шляху до вас вже протягом двох годин. Ми обробляємо до 100 000 пакунків в день. Минулого року ми відправили приблизно 7,5 мільйонів посилок.

весь текст скритий текст

Ми завжди раді допомогти вам

Задоволення наших клієнтів завжди було і буде нашим головним пріоритетом. Щодня понад 1200 наших співробітників дбають про те, щоб всі процеси працювали ідеально, немов швейцарські годинники. Ми розмовляємо 19 мовами світу та працюємо 7 днів на тиждень. У кожній країні маємо добре злагоджену команду професіоналів, яка постійно піклується про клієнтів, допомагає із вибором продукції та оперативно вирішує будь-які технічні питання.

весь текст скритий текст

Для нас клієнт завжди на першому місці. А за вашими відгуками, ми для вас - також.

У Чехії та Словаччині ви оцінили нас за багатьма показниками, як найкращий онлайн-магазин, в конкурсі ShopRoku. У додаток до цього, ми отримали премію за популярність у категорії «Краса та здоров'я». Також, ми - найпопулярніший онлайн-магазин у категорії «Краса та здоров'я» в Угорщині та найкращий онлайн-магазин краси за результатами конкурсу «Ranking Zaufanych Sklepów» у Польщі.

весь текст скритий текст

tracking pixel