Перейти до основного вмісту

Як працює збір відгуків про продукт на сайті Notino?

Є кілька способів, як відгук може потрапити на наш вебсайт.

Якщо ви щось у нас придбаєте, з часом ви захочете написати свої відгуки про деякі придбані продукти. Це найпоширеніший спосіб потрапляння відгуку на наш вебсайт. Водночас через деякий час після здійснення покупки ми надсилаємо вам лист на електронну пошту, в якому просимо вас написати свій відгук про товар. Ми перевіримо відгук, опублікований на вебсайті, в історії покупок зареєстрованого користувача, і якщо клієнт дійсно купував продукт у нас у минулому, ми позначимо його відгук як Перевірений.

 

Ви також можете писати відгуки про товари, які ви купували не в нас, а, наприклад, у якомусь іншому місці. Ми не можемо гарантувати достовірність таких відгуків. Те саме стосується відгуків, написаних до 28 травня 2022 року, у випадку яких ми також не ставимо жодну позначку, оскільки не можемо гарантувати достовірність таких відгуків.
 

 

Інфлуенсерам і тестувальникам ми надсилаємо подарункові набори з безкоштовними продуктами. Вони тестують їх для нас і пишуть відгуки за бажанням. Такі відгуки ми називаємо Подарунок.

 
Відгуки наших клієнтів ми жодним чином не змінюємо. Виняток становлять ​​лише агресивні й відверто вульгарні відгуки, які ми негайно видаляємо. На щастя, їх дуже мало.
 
Хочете спробувати написати відгук? Увійдіть у свій обліковий запис, натисніть вкладку «Придбані продукти» й оберіть продукт, який хочете оцінити, або безпосередньо знайдіть його на нашому вебсайті після входу.
 
З 28 травня 2022 року ми вказуємо походження кожного відгуку та його можливу перевірку. Попередні відгуки можуть бути на 100 % достовірними, а можуть і ні.