Перейти до основного вмісту

Повернення продукції

РОЗІРВАННЯ ДОГОВОРУ БЕЗ ЗАЗНАЧЕННЯ ПРИЧИНИ (ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ)

Ви помилилися з вибором? Обираючи парфуми чи косметику в нас, ви можете не хвилюватися. Ви можете розірвати договір без зазначення причини упродовж 90 днів.

У якому випадку я можу розірвати договір без зазначення причини?

Купуючи товар у нас, ви можете повернути будь-який продукт. Винятком є товари, які:

a) є індивідуальним замовленням, виготовленим на вашу вимогу (наприклад, упаковка із гравіруванням);

б) не підлягає поверненню з гігієнічних причин (наприклад, відкриті косметичні чи інші вироби, які безпосередньо контактують зі шкірою).

Якщо ви вибрали послугу пакування в подарункову або екологічну упаковку, то не можете від неї відмовитися, тому що товар уже упаковано, а отже, послугу надано. Зверніть увагу на те, що ми упаковуємо ваші товари одразу після оформлення замовлення.
Також причиною для розірвання договору не може бути подарункова упаковка товару, коли ми вже запакували товар для вас. Звертаємо вашу увагу, що згідно із законом ви несете відповідальність за зниження вартості товару внаслідок використання його в інший спосіб, ніж цього потрібно для ознайомлення з характеристиками та функціональністю товару (наприклад, користуєтесь парфумами після того, як ви вже їх протестували). У такому випадку ми можемо вам повернути тільки часткову суму від повної вартості.

Що робити, якщо я хочу розірвати договір, не вказуючи причини?

Упродовж 90 днів із моменту отримання замовлення повідомте нам про своє рішення щодо розірвання договору. Найзручніший спосіб — зв'язатися з нами за допомогою електронної пошти [email protected] або за номером телефону +38 094 711 47 47/+38 044 221 41 87. Ви також можете скористатися зразком бланку для розірвання договору, який можна знайти тут.

Із моменту розірвання договору у вас є 14 днів, щоб повернути товар. Товар разом із заповненим бланком пришліть, будь ласка, Укрпошти №150, адреса отримувача - СП РОСАН, вул. Велика Васильківська, 72, м. Київ, Україна, 03150, +38067 721 12 37 (до відділення Укрпошти).

Також, Ви можете звернутися до співробітників пункту видачі за цією адресою особисто:
СП РОСАН, вул. Велика Васильківська, 72, м. Київ, Україна, 03150
ТЦ „Олімпійський“, 3 поверх, оф. 3.18.
+38067 721 12 37

Хочемо також повідомити, що Ви несете всі витрати на доставку повернутого товару.
Звертаємо увагу, що відправлення до поштових відділень інших транспортних компаній, окрім Укрпошти, чи відправлення кур‘єрською службою прийматися не будуть!
 

Повернення з післяплатою за доставку чи товар – прийматись не будуть! 

Ми стараємось вирішити будь -яку ситуацію найкращим чином та в найкоротші терміни. Рішення по розірванні договору без зазначення причин зазвичай вирішується у термін 7-14 днів. У разі більш детальної перевірки термін може бути продовжений. Відповідь ви отримаєте зазвичай не пізніше ніж через 30 днів.

Контакти

Ми з радістю відповімо на всі ваші питання стосовно розірвання договору без зазначення причини, якщо ви зв'яжетесь з нами за адресою електронної пошти [email protected] або за номером телефону +38 094 711 47 47/+38 044 221 41 87.

У вас виникли питання? Напишіть нам.
Надсилаючи формуляр, ви погоджуєтеся з тим, що компанія Notino, обробить ваші дані з метою обробки вашої заявки на основі законних інтересів. Ви маєте право заперечувати. Ви маєте право відкликати свою згоду будь-коли. Більше інформації представлено в розділі Принципи обробки персональних даних.