Перейти до основного вмісту

Сертифікований магазин

www.notino.ua є дійсним членом асоціації AЕK

Ми були однією з перших компаній, яка отримала в Чеській Республіці сертифікат Асоціації електронної комерції (АЕК) і найпершим чеським Інтернет-магазином парфумерії, який пройшов аудит ООПП, після якого ми отримали сертифікат AЕK.

В обсязі понад мінімум вимог, встановлених законодавством, зокрема, наш сертифікований магазин повністю і правдиво забезпечує клієнта інформацією про постачальника послуг; наочно та зрозуміло інформує клієнта про зміни, які відбуваються під час процесу купівлі; виконує замовлення у відповідності з гарантіями, які він надає клієнтам; справедливо і безпроблемно усуває недоліки товарів; виконує зобов'язання по термінах доставки; поставляє тільки якісний товарі підтримує якісну та гнучку комунікацію з клієнтом.

Таким чином, сертифікований магазин – це магазин, який надає високоякісні послуги своїм клієнтам.

 

 

У вас виникли питання? Напишіть нам.
Надсилаючи формуляр, ви погоджуєтеся з тим, що компанія Notino, обробить ваші дані з метою обробки вашої заявки на основі законних інтересів. Ви маєте право заперечувати. Ви маєте право відкликати свою згоду будь-коли. Більше інформації представлено в розділі Принципи обробки персональних даних.