Перейти до основного вмісту

Гарантія оригінальності продукції

Гарантія оригінальності продукції.

1. Наша компанія існує на європейському ринку вже 10 років. За цей час нашими клієнтами стали понад 500 000 осіб не тільки в Чехії, але і в Німеччині, Австрії та інших європейських країнах.

2. Ми співпрацюємо з офіційними дистриб'юторами парфумерії, які зі свого боку контролюють нас. Продаж підробленої продукції тягне за собою величезний штраф та припинення роботи з дистриб'юторами. Тому, нас не цікавить легкий прибуток від продажу неоригінальної продукції, що неминуче призводить до таких наслідків.

3. Notino є членом Асоціації електронного бізнесу та інших європейських асоціацій, які гарантують споживачам високий рівень сервісу і якості продукції.

4. Наша компанія перенесла в Україну свій багаторічний досвід у сфері Інтернет-торгівлі та європейську якість обслуговування клієнтів. Ми цінуємо свою репутацію, яка була напрацьована роками та непомірною працею, тому, вважаємо неприпустимим змінювати якість продукції або сервісу в Україні в бік зниження, як роблять окремі європейські компанії.

5. Нашими партнерами є такі компанії, як Air Словаччина, в літаках якої продається наша парфумерія, а також компанія Peugeot. Наша продукція продається у багатьох стаціонарних магазинах Європи. Всі ці компанії і магазини співпрацюють з нами тому, що впевнилися в якості продукції , яку ми продаємо, і задоволені нашим обслуговуванням.

Є окремі, дуже рідкісні, випадки браку на виробництві, який практично не реально помітити неозброєним оком. Він полягає в тому, що ущільнення пульверизатора флакона пропускає повітря, що призводить до втрати стійкості парфуму. У разі виявлення такого дефекту, наша компанія зобов'язується зробити заміну парфуму або повернути гроші за нього.
 

У вас виникли питання? Напишіть нам.
Надсилаючи формуляр, ви погоджуєтеся з тим, що компанія Notino, обробить ваші дані з метою обробки вашої заявки на основі законних інтересів. Ви маєте право заперечувати. Ви маєте право відкликати свою згоду будь-коли. Більше інформації представлено в розділі Принципи обробки персональних даних.