Гарантія оригінальності продукції

Гарантія оригінальності продукції.

1. Наша компанія існує на європейському ринку вже 10 років. За цей час нашими клієнтами стали понад 500 000 осіб не тільки в Чехії, але і в Німеччині, Австрії та інших європейських країнах.

2. Ми співпрацюємо з офіційними дистриб'юторами парфумерії, які зі свого боку контролюють нас. Продаж підробленої продукції тягне за собою величезний штраф та припинення роботи з дистриб'юторами. Тому, нас не цікавить легкий прибуток від продажу неоригінальної продукції, що неминуче призводить до таких наслідків.

3. Notino є членом Асоціації електронного бізнесу та інших європейських асоціацій, які гарантують споживачам високий рівень сервісу і якості продукції.

4. Наша компанія перенесла в Україну свій багаторічний досвід у сфері Інтернет-торгівлі та європейську якість обслуговування клієнтів. Ми цінуємо свою репутацію, яка була напрацьована роками та непомірною працею, тому, вважаємо неприпустимим змінювати якість продукції або сервісу в Україні в бік зниження, як роблять окремі європейські компанії.

5. Нашими партнерами є такі компанії, як Air Словаччина, в літаках якої продається наша парфумерія, а також компанія Peugeot. Наша продукція продається у багатьох стаціонарних магазинах Європи. Всі ці компанії і магазини співпрацюють з нами тому, що впевнилися в якості продукції , яку ми продаємо, і задоволені нашим обслуговуванням.

Є окремі, дуже рідкісні, випадки браку на виробництві, який практично не реально помітити неозброєним оком. Він полягає в тому, що ущільнення пульверизатора флакона пропускає повітря, що призводить до втрати стійкості парфуму. У разі виявлення такого дефекту, наша компанія зобов'язується зробити заміну парфуму або повернути гроші за нього.
 

У вас виникли питання? Напишіть нам.
Надсилаючи формуляр, ви погоджуєтеся з тим, що компанія Notino, обробить ваші дані з метою обробки вашої заявки на основі законних інтересів. Ви маєте право заперечувати. Ви маєте право відкликати свою згоду будь-коли. Більше інформації представлено в розділі Принципи обробки персональних даних.