Перейти до основного вмісту
Escentric Molecules Molecule 01 туалетна вода унісекс
Escentric Molecules Molecule 01 туалетна вода унісекс
Escentric Molecules Molecule 01 туалетна вода унісекс
складIso E Super
Тип ароматуДревесний

Якщо ви відкриті для експериментів, то зверніть увагу на туалетну воду Escentric Molecules Molecule 01. Її ароматична композиція надійно потішить усіх любителів деревних тонів, які пірнають глибше ніж інші та пробують унікальні речі.

  • деревний мускусний аромат для жінок і чоловіків  
  • для любителів оригінальності та нових відкриттів
  • підходить для цілорічного використання упродовж дня та ввечері

Склад аромату
Унікальність парфумів бренду Escentric Molecules насамперед базується на тому, що вони завжди створюються в парі: один із ароматів є синтезом різних інгредієнтів (так, як більшість людей розуміють концепцію парфумерії), інший є даниною єдиній нотці (ароматичній молекулі), що визначає характер цього синтезу. У випадку Escentric Molecules Molecule 01 йдеться про компонент Iso E Super із ніжним деревним ароматом і унікальними властивостями, що надають парфумам глибини й оксамитового дотику.

Iso E Super® — назва ароматичної хімічної речовини. Escentric Molecules Molecule 01 складається лише з цього єдиного інгредієнта. Власник Molecule 01 відчує нотку приємно-ніжного оксамитового аромату деревини, а запах цієї унікальної туалетної води подарує відчуття пристрасного сяйва, що неабияк ефективно діє на будь-кого поруч. Сам автор парфумів Ґеза Шен (Geza Schoen) сказав, що властивості Escentric Molecules Molecule 01 практично такі ж як у феромонів.

Історія аромату
Німецький бренд парфумів Escentric Molecules було засновано у 2006 році. Ґеза Шен (Geza Schoen) вирішив увійти на ринок із концептом, що провокаційно реагує на сучасні способи створення та продажу парфумів. Його ідея — це демістифікація загального процесу. Всі парфуми бренду Escentric Molecules стали незвичайними і провокаційними.

Escentric MoleculesMolecule 01 туалетна вода унісекс

57×
100 мл

Зараз цей продукт недоступний | Код: ECN0052

Справжній вигляд продукту може відрізнятися від зображення на фото.