Escentric Molecules Molecule 01 туалетна вода унісекс

43×
Escentric Molecules Molecule 01 туалетна вода унісекс
Escentric Molecules Molecule 01 туалетна вода унісекс
Рекомендована роздрібна ціна
3 810грн.

Заощадьте 42%
100 мл
2 180грн.

Код: ECN0052 | В наявності
1
Залиште на продукті короткий напис вибитий лазером, і ви отримаєте унікальний подарунок.
Нова Пошта
вівторок 27.04.2021

Опис Escentric Molecules Molecule 01
Склад

Якщо ви відкриті для експериментів, то зверніть увагу на туалетну воду Escentric Molecules Molecule 01. Її ароматична композиція надійно потішить усіх любителів деревних тонів, які пірнають глибше ніж інші та пробують унікальні речі.

  • деревний мускусний аромат для жінок і чоловіків  
  • для любителів оригінальності та нових відкриттів
  • підходить для цілорічного використання упродовж дня та ввечері

Склад аромату
Унікальність парфумів бренду Escentric Molecules насамперед базується на тому, що вони завжди створюються в парі: один із ароматів є синтезом різних інгредієнтів (так, як більшість людей розуміють концепцію парфумерії), інший є даниною єдиній нотці (ароматичній молекулі), що визначає характер цього синтезу. У випадку Escentric Molecules Molecule 01 йдеться про компонент Iso E Super із ніжним деревним ароматом і унікальними властивостями, що надають парфумам глибини й оксамитового дотику.

Iso E Super® — назва ароматичної хімічної речовини. Escentric Molecules Molecule 01 складається лише з цього єдиного інгредієнта. Власник Molecule 01 відчує нотку приємно-ніжного оксамитового аромату деревини, а запах цієї унікальної туалетної води подарує відчуття пристрасного сяйва, що неабияк ефективно діє на будь-кого поруч. Сам автор парфумів Ґеза Шен (Geza Schoen) сказав, що властивості Escentric Molecules Molecule 01 практично такі ж як у феромонів.

Історія аромату
Німецький бренд парфумів Escentric Molecules було засновано у 2006 році. Ґеза Шен (Geza Schoen) вирішив увійти на ринок із концептом, що провокаційно реагує на сучасні способи створення та продажу парфумів. Його ідея — це демістифікація загального процесу. Всі парфуми бренду Escentric Molecules стали незвичайними і провокаційними.

Склад

склад
Iso E Super
Тип аромату
Древесний

Про бренд Escentric Molecules

Парфуми Escentric Molecules раптово стали абсолютним світовим феноменом у 2006 році, коли були вперше представлені на ринку. Успіх парфумів полягає в унікальності складу, який часто базується на міцності одного аромакомпоненту. Саме цей мінімалізм робить парфуми Escentric Molecules надзвичайно особливими.

Escentric Molecules зазначає, що парфумерія — це мистецтво хімії. Аромамолекула Iso E Super — основний компонент цих нішевих парфумів — була створена в лабораторії вже 1973 року.

Світ парфумерії нехтував нею допоки її повністю не ізолював берлінський парфумер Geza Schoen. Він створив 2 аромати — Escentric Molecules Molecule 01 та Escentric Molecules Molecule 02 — яких поєднує саме цей спеціальний ароматичний компонент.

Нішеві парфуми Escentric Molecules мають довготривалу витримку та наче створені для кожного, хто любить знаходити екстравагантні та оригінальні речі. Їхній небанальний аромат навіюватиме неповторну історію на будь-якій шкірі.

Оцінка Escentric Molecules Molecule 0143