Професійні фарби для волосся

Лідери продажу

В цьому розділі Ви знайдете фарбу для волосся як для чоловіків так і для жінок.

На Вас чекає широкий асортимент продукції таких провідних брендів як L´Oréal Professionnel, Schwarzkopf Professional та Wella Professionals. Schwarzkopf Professional пропонує вашій увазі широку кольорову гаму відтінків.

Професійна фарба для волосся не лише закриває сідину але і доглядає за волоссям. Ваше волосся матиме багатий, сяючий колір. Спосіб використання отримаєте разом з продуктом. Деякі фарби потребують активатор кольору, який продається окремо. Детальну інформацію завжди знайдете в описі продукту.

Бажаєте мати волосся немов шоколад? Спробуйте відтінок Schwarzkopf IGORA ROYAL №. 3-65. Мрієте, щоб ваше волосся розтікалося медовим потоком? З цим Вам допоможе відтінок Schwarzkopf Igora №. 6-5 темний золотий блонд

Чоловіча фарба для волосся ідеально підходить для маскування сідини. Застосування досить просте та триває всього 5 хв. До того ж, фарба не містить аміак.

Не хочете йти в салон, але не знаєте, як правильно пофарбувати волосся в домашніх умовах? Не проблема. У нас Ви знайдете продукти, які допоможуть Вам змінити колір волосся самостійно.