Перейти до основного вмісту

Кольорові коректори: чи вмієте ви ними користуватись?

Коректори впораються з будь-якими недоліками шкіри, освітлять її та нададуть здорового вигляду. Потрібно лише знати, котрий із них обрати та як із ним працювати. У вашій косметичці неодмінно має знайтися місце для кольорових і тілесних коректорів.

Замасковуйте темні кола під очима, акне, шрами або веснянки легко та швидко. Незамінні кольорові коректори діють за принципом контрасту, взаємодоповнюючи відтінки, нейтралізуючи небажані кольори та плями на обличчі. Оберіть найкращий коректор, який підійде саме вам. Або ж придбайте палетку коректорів, з якою ви завжди будете готові до будь-якої ситуації.

Зелений коректор

Призначення:

Зелений колір — протилежність червоного, а тому чудово підходить для нейтралізації червоних плям на шкірі. Цей коректор бездоганно замаскує акне, червоні шрами або потріскані жилки. Пам'ятайте, однак, що його не можна застосовувати до відкритих ран.

Спосіб використання:

Нанесіть зелений коректор тонким шаром на проблемну ділянку обличчя. Ретельно розітріть і розтушуйте, а опісля вирівняйте тон шкіри за допомогою тонального крему. Бездоганне маскування прищів і шрамів гарантовано.

весь текст скритий текст

Фіолетовий коректор

Призначення:

Фіолетовий колір — протилежність жовтого, а тому ідеально підійде для нейтралізації небажаних жовтих відтінків шкіри. Чудово вирівняє колір шкіри та надасть їй свіжого вигляду.

Спосіб використання:

Відтінок фіолетового коректора підбирайте відносно відтінку шкіри. Для світлої шкіри обирайте світлий коректор, а для темнішої — більш насичений. Використовуючи пензлик або спонжик, нанесіть на шкіру невелику кількість коректора, а після цього скористайтеся тональним кремом або пудрою.

весь текст скритий текст

Оранжевий коректор/strong>

Призначення:

Незамінний засіб для маскування кіл під очима, особливо з темним, синюватим відтінком. Невелика кількість коректора надасть втомленій і посірілій шкірі більш здорового вигляду. А якщо ви його змішаєте з невеликою кількістю коректора зеленого кольору, то замаскуєте заразом і синьо-зелені жилки.

Спосіб використання:

Нанесіть оранжевий коректор на кола під очима, розітріть, ретельно розтушовуючи, а опісля нанесіть тональний крем. Ви вмить помітите його омолоджувальний ефект.

весь текст скритий текст

Рожевий коректор

Призначення:

Рожевий коректор слугує для маскування пігментних плям, веснянок або родимок на світлій шкірі. Також рожевий колір нейтралізує зелені відтінки, а тому добре замасковує зелені жилки на обличчі. Рожевим коректором не варто користуватися, якщо ви хочете приховати фіолетові відтінки на шкірі, адже їх він тільки підкреслить.

Спосіб використання:

Як і зелений коректор, рожевий слід наносити тільки на проблемні ділянки. Розітріть та розтушуйте, а опісля нанесіть тональний крем.

весь текст скритий текст

Жовтий коректор

Призначення:

Додасть стомленій шкірі сяйва та теплішого відтінку, завдяки чому вона виглядатиме значно здоровішою. Чудово замасковує фіолетові кола під очима, синяки та фіолетові жилки.

Спосіб використання:

Нанесіть жовтий коректор під очі в напрямку від внутрішнього кутика до зовнішнього. Або додайте сяйва цілому обличчю, нанісши тонкий шар коректора під тональний крем. Це усуне ознаки втоми та додасть вашому обличчю свіжості.

весь текст скритий текст

Білий і нейтральний коректор

Призначення:

Нейтральні маскувальні коректори відтінку вашої шкіри замаскують будь-який небажаний прищик, плямку або кола під очима після безсонної ночі. Білий коректор можна використовувати не лише для маскування недоліків, а також і як хайлайтер, щоб вигідно підкреслити риси вашого обличчя.

Спосіб використання:

Коректори відтінку шкіри ідеально виконують своє призначення навіть без тонального крему.

 

 

Замаскуйте проблемну ділянку, ретельно розтушовуючи коректор. Він чудово поєднується з кольоровими коректорами, разом з якими дає бездоганний і водночас природний результат.

Замаскуйте темні кола білим коректором, а після цього вирівняйте тон шкіри тональним кремом. Або ж нанесіть засіб на внутрішні кутики ока, верхню частину вилиць, крила носа, під брови та над верхньою губою, щоб надати своєму обличчю сяйва й підкреслити його переваги.

весь текст скритий текст