Перейти до основного вмісту

Schmidt's

NOTINO РЕКОМЕНДУЄ

Про бренд Schmidt’s

Вас цікавить здоровий спосіб життя? Тоді зверніть увагу на косметику, обираючи ту, яка не лише ефективна, але й створена з природніх компонентів. Надихайтеся брендом Schmidt’s та якісними засобами для догляду, сповненими рослинних і мінеральних інгредієнтів.

У 2010 році рух Maker Movement надихнув американку Джеймі Шмідт (Jamie Schmidt) на пошуки шляху власного виробництва натурального дезодоранту. Вона хотіла створити дезодорант, який буде не лише ефективним, але й матиме чудовий аромат, і ціла її сім'я зможе безпечно ним користуватися. Власними зусиллями вона досягла успіху та через п'ять років зацікавила своїм проектом бізнесмена Майкла Каммарату (Michael Cammarata). Разом вони створили всесвітньо успішний бренд натуральної косметики.

Культовий дезодорант Schmidt’s сьогодні представлений у кількох варіантах — твердий, кульковий, а також у скляному флаконі. Дезодорант не лише має природній склад і підходить для веганів, але й дивує різноманіттям чудових ароматів. Асортимент бренду постійно зростає, тож сьогодні крім дезодоранту Schmidt’s ви можете придбати також зубну пасту чи тверде туалетне мило цієї торгівельної марки.

весь текст скритий текст