Scholl Velvet Smooth

подарунковий набір IV.

Scholl Velvet Smooth подарунковий набір IV.
Scholl Velvet Smooth подарунковий набір IV.
599грн.

Код: SOO01510 | Більш ніж 20 шт. у наявності

Набір містить: Velvet Smooth Electric Foot Care System + 1 pc Hard Skin Removal Head + 1 pc Dry Skin Exfoliation Head + Bag

шт.
Нова Пошта
вівторок 02.07.2019
Особисте отримання
вівторок 02.07.2019
Scholl Velvet Smooth
| 599грн.

Властивості

Тип набору
косметичний набір
тип пристрою
hа батарейках
Тип шкіри
для всіх типів шкіри

Про бренд Scholl

Бренд Scholl дуже добре знає, що доки ви будете мати красиві та здорові ноги, доти ви будете почувати себе добре. Компанія Scholl має вже понад 100 років досвіду в області догляду за ногами, а її засоби вирішують проблеми з шкірою ніг людей по всьому світу. Довірте свої ноги Scholl і насолоджуйтесь постійним відчуттям комфорту.
Історія бренду Scholl починається в 1904 році, коли засновник бренду, доктор Вільям Матіас Шолль (William Mathias Scholl), створив перші запатентовані устілки до взуття, що означало повну революцію аксесуарів для взуття, що існував до цього. Інші новаторські продукти не примусили на себе довго чекати, і так люди змогли дуже скоро взути сандалі з устілкою анатомічної форми, яка отримала міжнародний успіх.
Зараз бренд Scholl пропонує не тільки анатомічне взуття дуже високої якості, але й унікальні засоби, створені для повноцінного догляду за ногами. В асортименті бренду ви знайдете креми для догляду за ногами, засоби для затверділої шкіри, спрей для взуття, пилочки та терки для ніг або, наприклад, популярні гелеві подушечки, що захищають ноги від мозолів.