Перейти до основного вмісту

Відображення цін товарів

Цю ціну рекомендує постачальник товару.

Це рекомендована нам постачальником кінцева ціна товару. Постачальником може бути, наприклад, виробник або дистриб’ютор товару. Ми намагаємося якомога частіше оновлювати інформацію про ціни. Ми робимо це принаймні раз на рік, щоб дані про рекомендовані роздрібні ціни завжди були актуальними.

Рекомендована постачальником ціна в перерахунку з іноземної валюти. 

Це рекомендована нам постачальником кінцева ціна товару. Постачальником може бути, наприклад, виробник або дистриб’ютор товару. Ми намагаємося якомога частіше оновлювати інформацію про ціни. Ми робимо це принаймні раз на рік, щоб дані про рекомендовані роздрібні ціни завжди були актуальними. Ця ціна розрахована на основі вартості товару у валюті однієї з країн-членів ЄС або у валюті третіх країн за курсом, чинним на день актуалізації.

Максимальна ціна, за якою продавався товар впродовж останніх двох років.

Це максимальна ціна, за якою товар подавався на Notinо протягом останніх двох років. Для наших клієнтів це корисний довідковий індикатор, за допомогою якого ми захищаємо їх від оманливих або штучно сформованих акційних пропозицій.

Коли ми відображаємо рекомендовану постачальником ціну, рекомендовану постачальником ціну в перерахунку з іноземної валюти або максимальну ціну, за якою ми продавали товар впродовж останніх двох років, ми також вказуємо відсоткову різницю в порівнянні з поточною ціною, яку ми називаємо «заощадженням» при покупці товару.

Найнижча ціна, за якою продавався товар впродовж останнього місяця. 

Це найнижча можлива ціна, за яку ви могли придбати цей товар в Notino за останні 30 днів до початку акції/розпродажу. Товар, для якого ми відображаємо цю ціну, в попередньому періоді також міг бути включений до акційної пропозиції з можливістю застосування акційного купону.